Úvod Šport Rugby: Košice majstrom 7´S, Piešťany vo finálovom turnaji štvrté

Rugby: Košice majstrom 7´S, Piešťany vo finálovom turnaji štvrté

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Bratislavské Čunovo bolo v sobotu 11. júna dejiskom finálového kola Majstrovstiev Slovenska 7´s – Memoriál Tonyho Puverle. Na turnaji sa zúčastnilo 5 mužstiev a bez porážky ním prešiel domáci tím Slovana, ktorý postavil na finálové kolo to najlepšie, čo mal k dispozícii, ale ani toto turnajové víťazstvo mu nepomohlo obsadiť lepšie ako konečné 3 Protect The Earth. miesto. Rugby Union Club Piešťany obsadil 4. miesto, pričom celkovo mu patrí 5. priečka. Štadión PFK navyše čaká počas nadchádzajúceho víkendu sústredenie sedmičkovej mužskej i ženskej reprezentácie, do ktorého sa zapoja aj naši rugbisti. 

Prvýkrát v sedemročnej histórii sa putovný pohár Tonyho Puverle sťahuje z Bratislavy, a to rovno do metropoly východu Košíc 쇼미더머니777 2화 다운로드. Hráči RK Slávia Košice, ktorí počas celej sezóny podávali najvyrovnanejšie výkony a zaslúžene sa stali majstrami Slovenska v 7´s v ročníku 2015/16, aj keď na finálovom turnaji po dvoch prehrách obsadili až tretie miesto 명탐정 코난 16기 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na druhom mieste v konečnej tabuľke, ako aj v Čunove, bol trnavský Spartak. Chlapcom v červeno-čiernom, ktorí dohrávali posledné kolá v oklieštenej zostave, to môže byť naozaj ľúto, keď už tretiu sezónu po sebe skončili na druhom mieste a už sa na nich pomaly hodí futbalové prirovnanie večne druhí. Za zmienku stojí aj sympatická a stále sa zlepšujúca hra mužstiev Žiliny a Piešťan, ktoré do svojich tímov zapájajú hráčov od juniorského veku a ich vzájomný súboj po dobrom výkone skončil spravodlivou remízou 5:5 Centos svn. Finálovým turnajom sme uzavreli túto, pre nás vydarenú, súťažnú sezónu, na reprezentačnej úrovni sa ešte predstavia naše družstvá mužov, žien a juniorov v lete na Majstrovstvách Európy 활기찬 배경음악 다운로드.

Výsledky finálového kola:

1. RC Slovan Bratislava – Žilina Bears RC 44:5

R.U.C. Piešťany – RK Slávia Košice 0:31

RC Spartak Trnava – 1 s3 데이터 다운로드. RC Slovan Bratislava 7:33

RK Slávia Košice – Žilina Bears RC 41:0

RC Spartak Trnava – R.U.C. Piešťany 31:12

1. RC Slovan Bratislava – RK Slávia Košice 21:14

Žilina Bears RC – R.U.C 오버쿡 다운로드. Piešťany 5:5

RK Slávia Košice – RC Spartak Trnava 24:28

R.U.C. Piešťany – 1. RC Slovan Bratislava 12:22

RC Spartak Trnava – Žilina Bears RC 22:5

Konečná tabuľka v galérii 슈퍼마리오 선샤인 다운로드.

-lt/Zdroj a foto: V.K, slovakrugby.sk-

REKLAMA