Úvod Novinky Príďte podporiť mladých futbalistov na 4. ročník memoriálu Ľuboša Mihálika

Príďte podporiť mladých futbalistov na 4. ročník memoriálu Ľuboša Mihálika

REKLAMA

Začiatkom novembra uplynulo 5 rokov, čo odišiel do futbalového neba futbalový tréner, výborný kamarát a skvelý chlap Ľuboš Mihálik sap 엑셀 다운로드. Na jeho počesť sa bude v nedeľu 8. decembra od 8:00 – 13:00 hod. v DIPLOMAT Aréne v Piešťanoch konať 4. ročník Memoriálu Ľuboša Mihálika 파이널판타지3 다운로드.

Ľuboš Mihálik (vpravo)

Možnosť predviesť futbalovú zručnosť budú mať ročníky 2006 a mladší z tímov Spartak Trnava, FC Nitra, CFMJA, FC Petržalka a MŠK Považská Bystrica.  Svoju účasť prisľúbili aj synovia Ľuboša Mihálika – Lukáš – bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska a kmeňový hráč Spartaka Trnava a Tomáš – tiež hráč Spartaka Trnava, momentálne rehabilitujúci po „plastike“ kolena 사탄의인형 2019 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

O dobrú žičlivú atmosféru a o občerstvenie zúčastnených tímov bude postarané. Príďte sa pozrieť na mladé talenty, na ktoré by bol určite hrdý aj Ľuboš 연애의 맛 6회 다운로드.

„Veríme, že všetci zúčastnení prežijú pekné sobotné dopoludnie, potešia svoje futbalové srdcia a aj prítomných fanúšikov a vyšlú tak pekný pozdrav pre z futbalového neba im fandiacieho Ľuboša Mihálika Greek Bible. Urobme svet krajším,“ pozývajú na nedeľné dopoludnie organizátori.

Ľuboš Mihálik 4. zľava

-inf-

REKLAMA