Úvod Šport Plávenie: Pretekári ŠPK Kúpele Piešťany priniesli zo Štúrova sedem medailí

Plávenie: Pretekári ŠPK Kúpele Piešťany priniesli zo Štúrova sedem medailí

REKLAMA

Na kúpalisku Vadaš v Štúrove sa v sobotu 21. septembra konalo Finále Slovenského pohára v diaľkovom plávaní, ktoré bolo siedmym podujatím konaným počas sezóny diaľkového plávania v tomto roku href tag. Zúčastnili sa ho plavci z 13 slovenských klubov v celkovom počte 59 pretekárov. Športový plavecký klub Kúpele Piešťany reprezentovalo týchto 13 pretekárov chocolate. Marko Šprlák – Zmora, Michaela Mosná, Oliver Švec, Patrik Tapušík, Mário Stanček, Natália Ertlová, Katarína Lopatková, Jakub Jánsky, Viktoria Rössler, Filip Lányi, Olívia Ana Šprláková – Zmorová, Michal Škodný a Gabriel Ilončiak Download Alice.

Zľava Škodný, Lányi , Ilončiak vpredu zľava Chromiaková, Šprláková-Zmorová, Švec, Tapušík

Všetci podali bojovné výkony a spolu si domov odniesli sedem medailových umiestnení, čím sa zaradili na druhé miesto spomedzi klubov v siedmom kole pohára Windows 7 sp1. Najúspešnejší boli Šprláková-Zmorová a Lányi, ktorí zaplávali najrýchlejšie časy podujatia na 5 km medzi ženami resp. mužmi a s prehľadom vyhrali svoje kategórie ms 오피스 2010 한글판 다운로드. Na strieborných pozíciách sa vo svojich kategóriách umiestnili Švec, Šprlák–Zmora a Škodný. Na bronzové stupienky sa postavili Tapušík a Ilončiak wingset.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Celkovo sa do súperenia v Slovenskom pohári diaľkového plávania počas roka zapojilo 117 chlapcov a 89 dievčat. Dve podujatia sa konali v bazénoch a päť na otvorenej vode 신의퀴즈 시즌3 다운로드. Niektorí naši pretekári plávali 3 km (10 – 11 roční), alebo 5 km (12 roční a starší) na pretekoch prvý raz, no napriek tomu sa so svojimi výkonmi smelo popasovali, za čo im patrí športové uznanie Office. Prajeme im do budúcnosti veľa športových úspechov. Veríme, že skúsenosti z diaľkového plávania sa priaznivo odzrkadlia na ich výkonoch v zimnej sezóne bazénového plávania wget.

Radoslav Suchánek Foto: D. Moravcová
 

REKLAMA