Úvod Šport Plavcom ŠPK Kúpele Piešťany sa darilo v Slovenskom pohári žiakov

Plavcom ŠPK Kúpele Piešťany sa darilo v Slovenskom pohári žiakov

REKLAMA

Mladí plavci sa 28. novembra predstavili v Žiline v rámci 5. kola FPD Slovenského pohára žiakov v plávaní, ktorý organizuje Slovenská plavecká federácia. V záverečnom kole sa spomedzi našich najviac darilo Filipovi Lányimu, Richardovi Horylovi, Maximovi Vassovi a Michalovi Škodnému. V celkovom hodnotení pohára si Richard Horyl vybojoval druhé miesto a Michal Škodný bol piaty windows vista. Obaja tak ako prémiu získavajú týždňové sústredenie od hlavného sponzora súťaže cez letné prázdniny 2016 v kúpeľoch Dudince. 

Filip Lányi vyhral v kategórii žiakov B 100 metrov znak a na 200 metrov znak bol druhý Download Angry Angry. Richard Horyl si vyplával striebornú medailu na 100 metrov motýlik a bronzovú na 400 metrov voľný spôsob. Maxim Vass si tiež vybojoval striebro a bronz za 100 metrov respektíve 200 metrov prsia Naruto v Bleach 3.3 Download. Michal Škodný na 100 m motýlik skončil na treťom mieste.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Medzi mladšími chlapcami B bol Matej Martinkovič na 100 metrov prsia prvý a jeho druhá medaila za 200 metrov prsia mala strieborný lesk 램프의 요정 다운로드. Timotej Kondrc medzi mladšími žiakmi B vystúpil dva razy na strieborný stupienok v disciplínach 100 metrov znak a 100 metrov motýlik. Medzi žiakmi C sa tiež našim darilo a Olívia Ana Šprláková-Zmorová si odniesla domov zlato a striebro za 100 metrov znak a 50 metrov znak java 8 version. Deväťročná Lea Držíková pri svojich štyroch štartoch vždy obsadila smolné štvrté miesto.

Filip Lányi si v FPD Slovenskom pohári žiakov celkovo vyplával deviatu priečku 주짓수 다운로드. Olívia Ana Šprláková-Zmorová skončila medzi žiačkami C na ôsmom mieste. Tieto úspechy dosiahli mladí pretekári ŠPK Kúpele Piešťany napriek tomu, že športujú v meste bez podmienok na kvalitný tréning klot golden microphone.

-Radoslav Suchánek/lt/Foto: Martin Vaňo-

REKLAMA