Plavci ŠPK Kúpele Piešťany úspešní na Veľkej cene Trnavy

Uplynulý víkend 25. a 26. 2. 2017 sa uskutočnili medzinárodné plavecké preteky VC Trnavy pri účasti 400 pretekárov z 35 domácich klubov aj zo zahraničia. Zúčastnili sa plavci zo Švajčiarska, Maďarska, Českej republiky a Poľska. Plavci Kúpeľov obstáli veľmi pekne a vyplávali 5 medailí. Najúspešnejšou z našich bola reprezentantka SR Sára Niepelová ktorá vyhrala na 400 m trati v.sp. a tretie miesto obsadila na 200 motýlik.

VC Trnavy_v strede Niepelová, vpravo Paulíková_resize

Lenka Paulíková bola taktiež úspešná, keď si vybojovala bronzovú medailu na 400 v.sp. v novom osobnom rekorde. Pekne sa darilo aj talentovanej Rebeke Bukovej v kategórii mladších žiakov, keď si odniesla zlato a striebro za 100 znak a 100 motýlik. Všetci naši plavci si zaplávali množstvo osobných najlepších výkonov, takže vstup do jarnej pretekárskej sezóny sa im vydaril.