Úvod Šport Plavci ŠPK Kúpele Piešťany prekonali na Zimných majstrovstvách 34 osobných rekordov

Plavci ŠPK Kúpele Piešťany prekonali na Zimných majstrovstvách 34 osobných rekordov

REKLAMA
Knebl

Počas uplynulého víkendu sa plavci ŠPK Kúpele Piešťany zúčastnili na Zimných majstrovstvách Slovenskej republiky mladších žiakov v Dolnom Kubíne Pre-in Sanskrit. Na Majstrovstvá SR sa kvalifikovali Šišková Dominika, Martinkovič Matej, Kondrc Timotej, Černeková Katarína, Buková Rebeka, Šprláková-Zmorová Olivia Ana, Švecová Romana a Jánsky Jakub. Spolu sa im podarilo prekonať 34 osobných rekordov. 

FullSizeRender
O medailové umiestnenia bojovalo 245 plavcov z 50 klubov 위너 센치해 다운로드. Najúspešnejšia bola Rebeka Buková, ktorá si v kategórii 11-ročných vyplávala titul majsterky SR v disciplínach 100 metrov znak a 200 metrov znak 아이클라우드 사진 다운로드. Okrem týchto umiestnení obsadila 6. miesto v disciplínach 100 metrov motýlik a 100 metrov polohové preteky. V tej istej kategórii sa Olivia Ana Šprláková-Zmorová stala majsterkou SR na 400 metrov polohové preteky a v disciplíne 800 metrov voľný spôsob obsadila 2 환경 스페셜 다운로드. miesto. Úspešným jej umiestnením bolo aj 4. miesto v disciplíne 400 metrov voľný spôsob a 6. miesto v disciplíne 100 metrov znak. Romana Švecová pridala 5 Download aix 7.1. miesto v disciplíne 200 metrov prsia.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

V kategórii 12-ročných obsadila Dominika Šišková pekné 4. miesto v disciplíne 200 metrov prsia a pridala 5 셜록 시즌4 3화 다운로드. miesto v disciplíne 100 metrov prsia a 6. miesto v disciplínach 200 metrov a 400 metrov polohové preteky. Matej Martinkovič si vybojoval 6. miesto v disciplíne 400 metrov polohové preteky a 6 아름다운강산 다운로드. miesto pridal aj Timotej Kondrc v disciplíne 200 metrov motýlik. Všetkým plavcom srdečne GRATULUJEME.

-ŠPK Kúpele Piešťany-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba