Úvod Novinky Plávanie: Sára Niepelová si vyplávala miestenku na majstrovstvá sveta

Plávanie: Sára Niepelová si vyplávala miestenku na majstrovstvá sveta

REKLAMA

Sára Niepelová zahájila reprezentačnú sezónu na Svetovom pohári v Budapešti. Uplynulý víkend 4.- 6. októbra úspešne reprezentovala Slovensko v troch disciplínach 9월 모의고사 다운로드. Na dlhých tratiach v Leviciach sa predstavili aj ďalší plavci ŠPK Kúpele Piešťany.

Síra na 400 m polohové preteky  skončila na 20 Son's Three-Year-Old 5. mieste časom 4:52,00, pričom  časom splnila účastnícky limit na decembrové majstrovstvá sveta v Číne. V disciplíne 800 m voľný spôsob zaplávala osobný rekord 9:00,09 a skončila na 13 강남구청 인강 다운로드. mieste. V disciplíne 200m motýlik časom 2:16,59 sa umiestnila na 21. priečke. 

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V sobotu 6. októbra  sa v Leviciach na mestskom bazéne uskutočnilo Superfinále Slovenského Pohára v diaľkovom plávaní – Pohár primátora mesta Levice Standing Egg Confession. Z plavcov Kúpeľov Piešťany bojovali na 5 km trati Michal Škodný, Oliver Švec, Patrik Tapušík a Olívia Ana Šprláková-Zmorová. Olívia Ana vyhrala svoju kategóriu starších žiačok A na sobotnom superfinále a aj v celkovom hodnotení žiačok po piatich kolách pohára 최신곡 다운로드. Zaplávala veľmi kvalitný čas 1:03:32,10 .

Patrik Tapušík si po piatich kolách Slovenského pohára v kategórii starších žiakov vyplával krásne tretie miesto.  Tešíme sa zo všetkých úspešných výsledkov našich diaľkových plavcov, ktorí vo všetkých štartoch zaplávali svoje najlepšie osobné výkony music songs.

Radoslav Suchánek Foto:SPF

REKLAMA