Úvod Aktuality Dva regióny – jedna tvár, Piešťany sa budú prezentovať na Dolnej Morave

Dva regióny – jedna tvár, Piešťany sa budú prezentovať na Dolnej Morave

REKLAMA

Slovácko s mestom Hodonín a Trnavský kraj s nemenej zaujímavým mestom Piešťany majú veľa spoločných čŕt. Okrem iného ich spája aj kúpeľníctvo 레버리지 사기조작단 6화 다운로드. Tieto prihraničné regióny a ich hodnoty nie sú v súčasnosti dostatočne prezentované. Napraviť to chce spoločný projekt dvoch organizácií – miestneho spolku Dolná Morava, z 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. s. a Oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany.

„Súčasťou projektu nazvaného Dva regióny – jedna tvár bude vybudovanie regionálneho informačného miesta v Hodoníne 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드. Pre slovenských turistov prichádzajúcich z Trnavského kraja sa môže stať vstupnou bránou na Slovácko“ hovorí Josef Smetana, predseda spolku Dolná Morava html Automatic download. Zároveň bude fungovať aj ako zdroj informácií o Piešťanoch. Dodáva, že i v Piešťanoch vznikne priestor pre propagáciu Slovácka. Obe organizácie prehĺbia spoluprácu v oblasti cestovného ruchu 음식이미지 다운로드. „Vzniknú spoločné propagačné materiály a dvojjazyčné propagačné video. Na oboch stranách hranice sa budú konať tematické semináre i drobné spoločenské a kultúrne akcie prezentujúce napríklad regionálny folklór 헬로카봇 노래 mp3 다운로드. Na programe sú tiež vzdelávacie výmenné cesty po turistických atrakciách určené pre pracovníkov v oblasti cestovného ruchu,“ dopĺňa predseda predstavenstva Rezortu Piešťany Peter Tremboš 박스헤드 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Projekt Dva regióny – jedna tvár by mal prispieť k zvýšeniu návštevnosti turisticky zaujímavých miest na oboch stranách hranice. So žiadosťou o podporu tohto projektu z Fondu malých projektov programu INTERREG SR-ČR uspel spolok Dolní Morava WindowsXp Minesweeper. Na celkové plánované náklady 23 510 eur prispeje Fond 85 %.

Obe organizácie odštartovali spoluprácu prvým spoločným stretnutím 12. októbra 2018 블로그 다운로드. Projekt potrvá do augusta 2019. Mal by to však byť len štart do dlhodobejšej spolupráce, ktorá ďalšími spoločnými projektmi užšie prepojí tieto dva kultúrne a historicky blízke regióny qr코드 파일 다운로드.

TS OOCR Rezort Piešťany

REKLAMA