Úvod Šport Plávanie: Sára Niepelová majsterkou Slovenska seniorov v diaľkovom plávaní

Plávanie: Sára Niepelová majsterkou Slovenska seniorov v diaľkovom plávaní

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na bratislavských Pasienkoch sa v sobotu 5. marca  uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v diaľkovom plávaní v 50 metrovom bazéne. Športový plavecký klub Kúpele Piešťany reprezentovali na tomto podujatí traja plavci v kategórii seniorov na 5000 metrov Mamma Mia1 download. Sára Niepelová sa stala víťazkou majstrovstiev medzi ženami, keď pred druhou Balážikovou z Bratislavy doplávala s 39 sekundovým predstihom. Na treťom mieste sa umiestnila tiež naša vytrvalkyňa Lenka Paulíková Sandol Gothic download. Tretí plavec Jakub Horský skončil medzi mužmi na šiestom mieste. Sára Niepelová zaplávala „bazénový limit“ na majstrovstvá Európy juniorov na otvorenej vode 미래에셋 증권 hts 다운로드.

Predošlý víkend 27. a 28. februára sa pretekári Kúpeľov zúčastnili na medzinárodných plaveckých pretekoch Veľkej cene Trnavy Download Android Studio 2.0. Našim sa aj v Trnave darilo a zaplávali si množstvo najlepších osobných výkonov. VC Trnavy tradične patrí medzi najväčšie medzinárodné mítingy na Slovensku s kvalitnou konkurenciou Kung Fu Panda 3. Na pretekoch plávalo, pri účasti slovenskej špičky, okolo 450 plavcov zo 42 klubov Česka, Maďarska, Luxemburska a Poľska. Najúspešnejšou bola aj v Trnave Sára Niepelová, ktorej sa podarilo vybojovať v novom osobnom rekorde tretie miesto na 400 m voľný spôsob Download the dart editor. Medzi staršími žiakmi sa tiež podarilo vyplávať bronzovú medailu Filipovi Lányimu v disciplíne 100 m znak, tiež v najlepšom osobnom výkone 안드로이드 다중 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Medzi mladšími žiakmi bol najúspešnejší Timotej Kondrc s dvomi bronzovými stupienkami na 100 m motýlik a 100 m znak. Tretie miesto vybojovala pre naše farby na 100 m prsia aj Dominika Šišková jackson. Vstup do jarnej sezóny po zimnej príprave sa nám vydaril k spokojnosti.

-TS Radoslav Suchánek-

REKLAMA