Úvod Novinky Piešťany už majú okrem čajok aj labute

Piešťany už majú okrem čajok aj labute

REKLAMA
GM Dental Zubar

Piešťanské Čajky určite netreba fanúšikom ženského basketbalu výraznejšie predstavovať, málokto však tuší, že v Piešťanoch pôsobí aj tím bielych labutí Download the 4-ball billiards game. Basketbalový klub White Swans vznikol z iniciatívy niekoľkých obyvateliek mesta a jeho hlavným cieľom bolo užiť si pri tomto obľúbenom športe aktívny relax 3dmark 11 다운로드. Aktuálne v celku pôsobí až 14 hráčok a okrem vlastného kouča sa môže pochváliť aj dresmi i pravidelnými tréningami.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

„Myslím, že naša túžba bola rovnaká ako u každého športovca, ktorí miluje svoju hru 위기의 주부들 다운로드. Všetky dievčatá z tímu okrem jednej spoluhráčky v minulosti hrávali basketbal a máme aj dve hráčky, ktoré v minulosti pôsobili v drese Piešťan pred piatimi či šiestimi rokmi Download the curious scab. Ostatné sa k basketbalu naopak znovu vrátili po 15 – 20 rokoch, keď ich tento šport bavil ešte za mladi. Všetky čo sme teraz v tíme sme sa predtým poznali,“ vyjadrila sa Monika Rašlová 화유기 대본 다운로드.

Jedna z hráčok zverejnila inzerát a prvé stretnutie sa uskutočnilo začiatkom mája 2017. Okrem iného sa záujemkyne dohodli na čase, ktorí by im vyhovoval a prvé utorňajšie tréningy v priestoroch Základnej školy F 아이폰 구글 드라이브 동영상 다운로드. E. Scherera sa mohli začať. Finančné prostriedky na prenájom telocvične investujú z vlastného vrecka, odmenou je im aktívny pohyb a tiež stretávanie s priateľkami 네이버 굿 다운로드. Hráčky sa zúčastňovali podľa toho ako im to časovo vyhovovalo, ale hrávalo sa aj počas leta. I keď väčšina súčasného kádra pôsobí v klube od White Swans od jeho začiatkov niektoré kvôli časovej náročnosti odišli Minecraft 1.5.2 Forge. Družstvo aktuálne tvorí 14 hráčok a má aj svojho trénera.

„Zhodli sme sa na myšlienke, že by bolo pre nás dobré mať trénera, keďže sme to začali brať trochu vážnejšie forza horizon 3. Našim cieľom sa stala snaha v budúcnosti navštevovať súťaže a zápasy. Jedna spoluhráčka oslovila pána Artuša Ploszeka, jej trénera z detstva, ktorý výzvu prijal a podnes nás trénuje Ccna dump download. Sme mu veľmi vďačné, pretože sa s jeho pomocou posúvame vpred a basketbal pre nás predstavuje veľký relax i vytrhnutie z bežnej rutiny práce a povinností v domácnosti,“ dopĺňa Monika Rašlová.

Sen o zápasoch so súperkami si už stihli splniť, pretože nastupujú na priateľské turnaje. Partia aktívnych žien trénuje od novembra 2017 dva dni v týždni, v utorok v čase od 18.00 do 19.00 hodiny, piatkové stretnutie bývajú od 19.30 do 20.30 hodiny. Ak by sa niekto chcel pridať k tímu, dvere bude mať jednoznačne otvorené.

-red/Zdroj a foto: Monika Rašlová, White Swas-

REKLAMA