Úvod Šport Piešťanskí juniori tvoria históriu rugby u nás

Piešťanskí juniori tvoria históriu rugby u nás

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Chlapci z Rugby union klubu Piešťany sa v sobotu zúčastnili vôbec po prvý krát v histórii Slovenského rugby 7´s medzinárodného turnaja v kategórii U16 pri príležitosti osláv 25. výročia Maďarskej rugbyovej únie v Ostrihome 카라 큐피드 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

rugby1

A neviedli si vôbec zle, aj keď troška prekvapujúcu boli zaradení až do turnajovej kategórie juniorov U19 paper dolls. V prvom zápase síce podľahli RFC Exiles Budapešt 26:10, ale historicky sme zaznamenali naše prvé body a to zásluhou Adama Scherrera a Pavla Osypenka 경고음 다운로드.

V druhom zápase prehrali s celkovým víťazom turnaja FW Gorillák RC Szeged 56:0, podľa slov Prezidenta klubu RUC Pieštany Terryho Purtona bol tím Szegedu o pár rokov starší ako naši chlapci, takže aj skúsenejší, a tiež sa na ihrisku prejavil okrem vekového aj váhový rozdiel Download the acheong law.

1383380_1601719520115986_4950750003616745471_n

V poslednom zápase turnaja naši chlapci vybojovali cenné víťazstvo nad Pesti Barnabás SZKI Budapešť 22:0, keď sa bodovo presadili Lukáš Pomajbo, Jakub Augustín, Lukáš Chmelo a na turnaji obsadili konečnú piatu priečku 구글스케치업 다운로드.

Dôležitejšie ako víťazstvá bola vôbec účasť Slovenského tímu kadetov na turnaji. Určite to bol významný míľnik Slovenského rugby 유니팩 다운로드. Chlapcom ďakujeme za príkladnú reprezentáciu Slovenska. Príklad z Piešťan si môžu vziať aj ostatné Slovenské kluby, na ktorom vidíme že aj v horších podmienkach sa dá pracovať s mládežou Sweet life download. Ešte raz veľká pochvala a ďakujeme do Piešťan.

Turnaja sa zúčastnili hráči : Adam Scherrer ,Jakub Augustin,Tomáš Škrabak, Lukáš Pomajbo, Lukáš Chmelo, Ján Lehuta, Pavlo Osypenko, Michal Bartovič, Tomáš Opial Jang Wook-jo download. Realizačný tím : Terry Purton, James Begg, Filip Kráľ.

Autor: Vladimír Kubala, športový riaditeľ SRÚ, foto: FB RUC

REKLAMA