Úvod Novinky Piešťanská rugby scéna bola dejiskom sústredenia i súboja s RK Bratislava

Piešťanská rugby scéna bola dejiskom sústredenia i súboja s RK Bratislava

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské rugby zažilo mimoriadne nabitý víkend, ktorý začal spoločným sústredením reprezentácie žien a po prvý krát aj dievčat do 18 rokov Monster Hunter. Napriek minimálnym herným skúsenostiam ukázali mladé hráčky pravú rugbyovú bojovnosť a takisto potenciál zlepšovať sa. V nedeľu 1. októbra popoludní Rugby Union Club Piešťany nestačil na svojho súpera RK Bratislava, ale do tabuľky si pripísali aspoň bonusový bod za štyri položenia v zápase Mount & Blade ne mode. Hra sa prelínala zo strany na stranu, ale po skvelých úvodných minútach piešťanských mladíkov prevzali iniciatívu skúsenejší Bratislavčania a kontrolovali hru I'm a natural personed the prequel. Napriek enormnému záverečnému tlaku RUC Piešťany si hostia ustrážilo víťazstvo 43:24.

V rámci spomínaného sústredenia sa odohral aj miniturnaj oboch vekových kategórii za účasti hráčok z niekoľkých českých klubov – Zlín, Ostrava, Olomouc 진격의거인 2기 1화 다운로드. O dievčatá sa po športovej stránke postaralo duo Šlosárek-Navrátil, ktorí sa zhodli na zvyšujúcej úrovni ženského rugby na Slovensku. Počas náročného turnajového programu sa doslova „zapotil“ aj rozhodca Michal Mikuláš, ktorý odpískal všetky zápasy turnaja Production 101 Season 2 Episode 1.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Veľmi sme sa tešili na tento zápas. Ako úradujúci majstri minulého ročníka Respect ligy sme boli správne motivovaní, avšak v niektorých zápasových situáciách nám chýbalo kúsok povestného šťastia, čo sa napokon odzrkadlilo aj na výsledku 서울시 지도 다운로드. Chalani z Bratislavy posilnený o niekoľko zahraničných hráčov využili všetky naše chyby. Napriek úvodu ako z rozprávky sa nám nepodarilo nastaviť si riadne svoj herný systém a pôsobili sme zaskočene Java multi-file download. Druhý polčas bol o niečo lepší, ale aj tak sme nedokázali tlak v závere pretaviť k víťazstvu. O týždeň v sobotu (7.10.2017) vycestujeme do Žiliny a veríme, že sa nám podarí bodovať naplno,“ vyjadril sa kapitána RUC Piešťany Dávid Košťál NationwideBlade.

Za Piešťany bodovali:
Košťál (5), Kováč (5), Guľáš (5), Kráľ (5), Pomajbo (2), Scherer (2)

Poďakovanie klubu RUC Piešťany patrí všetkým zúčastneným hráčom, hráčkam, rozhodcom a v neposlednom rade aj partnerom, bez ktorých by nebolo možné uskutočniť spomínaný víkend v dokonalom rugby prostredí Download the Android Studio sdk.

-TS Rugby Union CLub Piešťany-

REKLAMA