Úvod Šport Piešťanec sa stal majstrom sveta v tanečnej bitke

Piešťanec sa stal majstrom sveta v tanečnej bitke

Bobeš Turčan porazil v európskom finále tanečníka z Ukrajiny a postúpil do svetového kola, kde zdolal reprezentanta Poľska 인피니티 워 고화질 다운로드. Z dánskej Kodane sa vrátil s titulom majstra sveta aj Európy v kategórii Break Dance Solo Battle.

Súťaž sa uskutočnila minulý týždeň pod hlavičkou International Dance Company a zúčastnilo sa jej vyše 3-tisíc súťažiacich z 30 krajín Cherry Master 1991 download. Bobeš Turčan (23 r.) z Piešťan tam cestoval sám a na vlastné náklady. Po úspechu v kvalifikačných kolách sa postupne dostal až do finále, kde sa stretol s tanečníkom z Ukrajiny Story Box Bible. Keďže pri Break Dance Battle ide najmä o šikovnosť, nápaditosť a improvizáciu, súťažiaci nemusí mať vopred pripravenú choreografiu. Desaťročné tanečné skúsenosti Bobeša Turčana prispeli k tomu, aby svojho protivníka v symbolickom súboji porazil 헤르미온느 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

O deň neskôr svoj úspech zopakoval v „bitke“ s reprezentantom Poľska a stal sa v tejto kategórii najlepším na svete.

„Tanečník musí mať charakter, veľkú vôľu vydržať množstvo pádov na kolená, ktoré počas jeho cesty prídu Photoshop cs5 uninstalled download. Zásadné pravidlo úspechu je odísť zo stáda a robiť to čo človek cíti bez ohľadu na to, čo si kto myslí. Druhé pravidlo je nebáť sa búrať pravidlá,“ hovorí úspešný tanečník I can't find my house download.

Jeho dych vyrážajúce tanečné kreácie môžete vidieť z času na čas aj v Piešťanoch. Najbližšie sa predvedie na podujatí s názvom Jahoda džem 경희대학교 소프트웨어 다운로드.

(mp)

REKLAMA