Úvod Novinky PFK Piešťany čaká zápas proti Dolnému Trhovišťu, na tribúne si už cigaretu...

PFK Piešťany čaká zápas proti Dolnému Trhovišťu, na tribúne si už cigaretu nezapálite

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Futbalový tím PFK Piešťany čaká už v sobotu 1. októbra zápas deviateho kola mužskej ligy, v ktorom nastúpi líder tabuľky VIII 시사기획 창 다운로드. ligy proti deviatemu tímu tabuľky Tj Klas Dolné Trhovište. Súboj začína o 14:30, o desiatej a dvanástej hodine hrajú svoje zápasy starší a mladší dorastenci pps. V nedeľu zase čaká meranie síl so svojimi súpermi v rovnakých časoch i žiakov. Vstupné na zápas mužov bude opäť dobrovoľné, fajčiarov však čakajú výrazné obmedzenia, vyhradené pre nich budú dve špeciálne zóny na tribúne. Aktívni fanúšikovia futbalu majú stále možnosť zapísať sa do Mestskej futbalovej ligy cez formulár na webovej stránke 아틀란 맵 다운로드.

tab„Ako sme naposledy avizovali, chodili nám správy, že si niektorí diváci nemohli spolu s deťmi vychutnať zápas, pretože vedľa nich sedeli fajčiari a vadilo im to“, hovorí Erik Hlavatý, štatutár PFK Mac vlc.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Preto sme ikonami o zákaze zdôraznili, že cigarety na tribúnu nepatria. Ak si tieto tabule náhodou vaši susedia nevšimnú, môžete ich na to upozorniť“, dodáva 네잎클로버 다운로드. Pre fajčiarov sú vyhradené dve zóny: v ľavej i pravej časti tribúny pri schodoch. Nové pravidlá sa týkajú i prístupu na tréningové ihriská, na ktoré majú prístup iba hráči alebo ľudia s povolením, prípadne zákazníci, ktorí si ihrisko spolu s bránami prenajali Download the Bible for free. Cieľom je nielen zabránenie nadmerným odpadkom, ktoré tam po ľuďoch zostávajú, ale aj kvôli údržbe trávnikov a nastavenia si nových pravidiel Isaac Rivers free download.

„Chceme vytvoriť kultivovaný priestor pre ľudí. Tento týždeň sme sa na brigáde snažili odstrániť a pokosiť zarastené plochy pri umelej tráve a v tejto zóne sme našli akurát veľa smetí a poškodené ploty Pokemon Quest. Je v našom záujme vytvoriť na týchto pozemkoch priestory pre športové aktivity i mimo futbalu. Verím, že nám mnoho ľudí pomôže, či už sponzorsky alebo vlastnými rukami, aby sme spolu s tenisovým centrom a basketbalovou halou vytvorili jeden gigantický priestor pre šport i rodiny v Piešťanoch.“ vysvetlil Erik Hlavatý Itus River.

-Autor MB/TK PFK-

REKLAMA