Úvod Novinky Night City Run ponúkne Gladiátor, domáci divinový guláš i motivačné medaily

Night City Run ponúkne Gladiátor, domáci divinový guláš i motivačné medaily

REKLAMA

Piešťany Night City Run má pred sebou už 4. ročník, konať sa bude v sobotu 15. júla. Organizátori firma Snowca a Agentúra Crea v spolupráci s Mestom Piešťany ho oživia LIVE koncertmi známych hudobných skupín Download the android image. Lákadlom bude slovenská skupina Gladiátor, ktorá vystúpi tesne po skončení behu o 21.30 hod na Námestí Slobody. Predkapelou bude skupina Double Trouble a na záver vystúpia známi Piešťanci z kapely Coverage 크롬 영화 다운로드. Štart pretekov je plánovaný na 20.30 hodine priamo z Námestia Slobody v Piešťanoch.


Účastníci si môžu vybrať, či absolvujú nenáročnú päť kilometrovú alebo desať kilometrovú trať 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드. Trasa povedia ako aj minulý rok do Teplickej ulici a po revitalizovanom chodníku popri potoku Dubová k obchodnému centru Prior a bude pokračovať k hlavnému kostolu Svätého Cyrila a Metoda v „starých“ Piešťanoch Fallout 4. Späť sa pobeží cez Mestský park.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Registrácia prebieha v deň pretekov v budove vysokej školy – Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie na Rázusovej ulici od 17.00 do 20.00 hod spring bulletin board.
Registračná brána sa uzatvorí 30 minút pred štartom, čiže lepšie je stihnúť sa zapísať vopred cez internetovú stránku www.beh.sk / termínovka (vyhľadať podľa dátumu a názvu) za zľavnenú cenu 9 eur a na preteky si prísť len po číslo 유니코드 다운로드. Súčasťou štartovného bude energy drink, domáci divinový guláš a kofola či pivo po pretekoch. Pre všetkých bežcov sú pripravené po dobehnutí pamätné medaily Download Acronis 2018.

Prví traja bežci v jednotlivých kategóriách získajú vecné ceny. Nebude chýbať ani občerstvenie počas behu. Po pretekoch si prídu na svoje aj tí čo nevyhrali, na všetkých bežcov čaká tombola a na obecenstvo spomínané koncerty hudobných skupín na námestí lg 유심 다운로드.

Organizátori chcú požiadať občanov a návštevníkov Piešťan, aby počas behu nedošlo k stretu hlavne prvých bežcov s chodcami, aby boli chodci ohľaduplní a dali im na chodníkoch, kde môže dôjsť k stretu, dosť priestoru Hancom Office 2007. Takisto prosia o ohľaduplnosť aj vodičov motorových vozidiel a cyklistov, na kritických miestach, kadiaľ trasa povedie.

-TS Piešťany Night City Run-(aktualizované)

REKLAMA