Connect with us

Kultúra

Rag´n´Bone Man priletí súkromným lietadlom na Topfest už vo štvrtok

Published

on

Reklama

V nedeľu najlegendárnejší festival v Glastonbury, v stredu druhý najväčší festival Európy v dánskom Roskilde a už tento piatok na Topfeste, Rag´n´Bone Man má naozaj poriadne nabitý program. Najjagavejšia hviezda tohtoročného festivalu a stále jeden z najhranejších interpretov na starom kontinente pricestuje do Piešťan už o deň skôr, aby si dobre oddýchol po náročnom účinkovaní na oboch legendárnych festivaloch. Jeden z najväčších hudobných objavov súčasnosti nemá takmer žiadne hviezdne maniere a na jednom z našich najväčších hudobných festivalov vystúpi už v piatok večer.

Viac ako 300 miliónov pozretí už má na internete jeho debutový megahit Human
a takmer 30 miliónov jeho aktuálny singel Skin. Festivalu Topfest sa podaril doslova husársky kúsok. Slovenské festivalové leto vďaka nemu spestrí poriadne silné meno – spoluautor a interpret aktuálneho megahitu Human, jeden z najhranejších spevákov súčasnosti Rag´n´Bone Man. 32-ročný anglický spevák a skladateľ vlastným menom Rory Graham nemá takmer žiadne hviezdne maniere, okrem súkromného lietadla, ktoré používa na presun seba a svojej skupiny.

Reklama

„Jedinou nesplniteľnou požiadavkou manažmentu Rag ‚n‘ Bone Mana bolo pristátie súkromným lietadlom priamo na letisku v Piešťanoch…Po vysvetlení, že priamo na letisku prebieha festival a priamo na pristávacej dráhe máme stánky s občerstvením súhlasili s pristátím v Bratislave. Priletia dokonca deň pred koncertom, takže možno ich fanúšikovia stretnú vo štvrtok večer v uliciach Piešťan…“ informuje organizátor Topfest-u Dušan Drobný. 

Celkový počet jeho crew 18 ľudí má viac-menej štandardné požiadavky na šatne, či občerstvenie, medzi ktorým nechýbajú kvalitné havanské rumy, pivá domácej značky, whiskey, veľa ľadu, hummusové a guacamolové nátierky, ingrediencie na prípravu sendvičov, ale aj tortillové chipsy. Samotný Rag ‚n‘ Bone Man si potrpí aj na čokoládové tyčinky istej značky a najznámejšiu značku gumových cukríkov, Haribo Star mix. Jeho piatkový koncert na prestrešenom Blue stage začína 5 minút pred pol deviatou večer.

Reklama

Festival Topfest 2017 sa uskutoční 30. júna – 1. júla na piešťanskom letisku. Predpredaj permanentiek v sieťach Ticketportal.sk, Predpredaj.sk a Žijemehudbou.sk za zvýhodnenú cenu 50€.

Viac info o programe: www.topfest.sk

-TS TOPFEST-

Populárne články