Úvod Novinky Na Lodenici sa bude vznášať, Majstrovstvá Európy vznášadiel zažijeme opäť v auguste

Na Lodenici sa bude vznášať, Majstrovstvá Európy vznášadiel zažijeme opäť v auguste

REKLAMA
Knebl

Po úspešne obnovenej tradícií organizovania vodno-motoristických športových podujatí na piešťanskej Sĺňave v roku 2015, sa členovia Klubu vodného motorizmu a vodných športov opäť rozhodli pripraviť nevšedné športové podujatie – Majstrovstvá Európy vznášadiel o Veľkú cenu Slovenska 2017 I'm oking Lee Chang-hui. Súťaž bude tretím kolom zo štvordielneho seriálu Majstrovstiev Európy vznášadiel 2017, ktoré sa uskutočnia v anglickom Allertone, francúzskom Grez-Neuville a finálovom kole v nemeckom Saalburgu 피구왕 통키 게임 다운로드. Účasť už potvrdili jazdci z Nemecka, Francúzska, Švédska, ale aj Rakúska, Česka a samozrejme domáci pretekári zo Slovenska.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Organizátori samozrejme nezabudli ani na divákov, pre ktorých opäť pripravujú zaujímavý sprievodný program 초속 5cm 다운로드. Tentokrát bude rozšírený o propagačné jazdy rýchlostných motorových člnov „Classic boats“ jazdcov z Nemecka, Čiech, ale aj slovenskú legendu vodného motorizmu Ladislava Herbanského 명화그림 다운로드. Preteky Classic boats si môžu fanúšikovia pamätať zo 70-tych a 80-tych rokov, kedy klub KVMVŠ organizoval Modrú stuhu Piešťan. Predstavia sa samozrejme aj vodní lyžiari z piešťanského Klubu vodného lyžovania, tešiť sa môžme aj na mnohé ďalšie atrakcie ako napríklad „lietanie“ nad vodou Aquafly, ktoré si budú môcť diváci vyskúšať a samozrejme aj na areál pre detských fanúšikov 9월 모의고사 다운로드.

Jedným s cieľov organizujúceho klubu je pripraviť pre divákov podujatie opäť bez vstupného, čo je možné len vďaka podpore partnerov a dobrovoľníckej činnosti členov klubu, ktorí radi privítajú medzi sebou aj ďalších záujemcov, ktorí prispejú k úspešnému zorganizovaniu tohto nekomerčného športového podujatia Son's Three-Year-Old 5. Ak sa chcete pridať k organizačnému tímu neváhajte a využite kontakty na facebookových stránkach alebo na webe vznasadla.sk 강남구청 인강 다운로드.

-Barbora Jánošíková/Foto: archív-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba