Úvod Reklama Na Bezovci sa pobeží Prekážkový beh – lákadlom sú aj peňažné odmeny

Na Bezovci sa pobeží Prekážkový beh – lákadlom sú aj peňažné odmeny

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Chceli by ste si vyskúšať niečo nové, trochu sa pri tom zablatiť a ešte pri tom vyhrať aj nejaké peniaze? Máte šancu! Prvý ročník prekážkového behu určeného na otestovanie si svojej sily, vytrvalosti, rýchlosti a zručnosti sa uskutoční už 22 Helix Jump. augusta o desiatej hodine.

fotka 2
Cross race ako sa tento pretek nazýva, niektorí poznajú aj pod menom licencovaný Sparťan race, bude zasadený do prekrásnej prírody pohoria Považský Inovec, do strediska Bezovec neďaleko Piešťan More than 2 gigsed. Organizátori – Piešťanský CrossGym Piešťany a Agentúra Crea sľubujú okrem zaujímavého preteku pre dospelých s blatovými prekážkami, rebríkmi či ľadovou kaďou aj ľahký okruh pre deti Camera raw 9.1.1.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Víťazi budú odmenení PRIZE MONEY a pre tých najmenších sú pripravené sladké prekvapenia. Samozrejmosťou je tričko pri včasnej registrácii, nutričný balíček a občerstvenie po preteku a počas preteku liveleak video.
Po vyhlásení výsledkov sa v zábave bude pokračovať do neskorej noci a pri dobrej hudbe, pivečku a vatre môžu pretekári i diváci analyzovať výsledky microsoft office word 2007. Zahrá totiž aj známa piešťanská kapela Slniečko.

image1Pretek bude možné absolvovať v dvoch obtiažnostiach v kategóriach muži a ženy 스타트 메뉴 8 다운로드. Prvý, ľahší okruh, bude mať približne 3km (AMATER) a bude prichystaný pre tých, ktorí si netrúfnu absolvovať celý 6km dlhý beh s prekážkami (ELITE), určený pre väčších odvážlivcov 폴라익스프레스 다운로드.

Trať povedie popri “chiranáckych” chatkách a bude pokračovať na 600 m zjazdovku na Bezovci, kratšia sa vráti späť rovnakým spôsobom a dlhšia bude pokračovať poza Šport chatu a detský vlek Download atmel studio 6.

Bežať sa bude na čas, pričom každý bežec musí absolvovať všetky prekážky na trati. Kto prekážku nezdolá, bude penalizovaný trestným kolom Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency. Víťaz bude pretekár/ka s najlepším časom. Pre víťazov sú pripravené hodnotné ceny a PRIZE MONEY.

Link na registráciu (do 8.8. zvýhodnené štartovné) – www.crossrace.sk/registracia virtual audio cable 다운로드.

TS

REKLAMA