Úvod Šport Hokej: Trénerom Havranov zostáva Leo Gudas

Hokej: Trénerom Havranov zostáva Leo Gudas

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Deň po mimoriadnom zastupiteľstve, kde prezident klubu po schválení finančných prostriedkov, ktoré má mesto Piešťany vynaložiť na platbu energií a na dotácie na šport, oznámil zotrvanie v extralige, zverejnili Havrani na svojej webovej stránke, že trénerom A-čka zostáva Leo Gudas Almind free download. Podľa tlačovej správy v tíme budú aj zaujímavé mená, ktoré však zatiaľ zverejnené neboli.
_MG_9840 leo gudas w
Hokejisti ŠHK37 Piešťany majú začať trénovať na ľade 2 신과함께 인과 연 다운로드. augusta. Počas úvodných dní spoločnej prípravy budú musieť chodiť za ľadom do Nitry a Trnavy, Momentálne totiž prebieha rekonštrukcia strojovne chladenia piešťanského zimného štadióna a ľad bude k dispozícii pravdepodobne až v druhom augustovom týždni 캔디팡 다운로드.

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Prvý prípravný zápas majú Havrani naplánovaný na 4. augusta s francúzskou reprezentáciou do 23 rokov v Ostrave.  Extraligový tím bude viesť opäť český tréner Leo Gudas, meno jeho asistenta by malo byť známe v priebehu najbližších dní Download all marvels.

Podľa vyjadrenia prezidenta Jaroslava Lušňáka prípravu začne do 33 hokejistov, z ktorých sa koncom augusta vyberie káder pre najvyššiu súťaž martial arts drama. „Už teraz však môžem povedať, že niektoré mená budú veľmi zaujímavé. V priebehu budúceho týždňa už budeme postupne predstavovať hráčov, ktorí sa zapoja do tréningového procesu,“ uviedol na pre klubový web prezident ŠHK 37 윈도우 10 자바 다운로드.

Otázne je koľko hráčov z minulej sezóny bude opäť hrať v Piešťanoch. Na verejnosť totiž prenikajú informácie, že niektorí nie sú ochotní pristúpiť na splátkové kalendáre, ktoré ponúka klub ako spôsob vysporiadania podĺžností z minulej sezóny 화웨이 다운로드.

-th-

REKLAMA