REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po roku sa v Piešťanoch opäť predstavili popredné družstvá mužov z extraligy vo vodnom póle. Na turnaji Slovenského pohára štartovali v B-skupine aj domáci vodní pólisti, ktorí nastúpili proti družstvám Bratislavy, ŠKP Košice a Komárna Notosans. Mladé mužstvo Piešťan, zložené takmer komplet z kadetov a juniorov, doplnené o dvoch starších hráčov, nastúpilo s cieľom zlepšiť minuloročný výsledok, kedy dosiahli celkové 8 인텔리j 무료 다운로드. miesto. To sa im do bodky podarilo, keď po troch víťazstvách obsadili 5. miesto.

V piatok popoludní nastúpili proti papierovo najsilnejšiemu celku z Bratislavy a po sympatickom výkone prehrali 15:5 수능 영단어 다운로드. V sobotu dopoludnia porazili Komárno a otvorili si cestu k plánovanému zlepšeniu v celkovom umiestnení. Tretí zápas v skupine proti ŠKP MD Košice, oslabené o hráčov s individuálnymi trestami odohrali výborne a prehrali iba tesným výsledkom 8:7, a takmer sa postarali o najväčšie prekvapenie tohtoročného pohára 아이리스 17 다운로드. Ak by vyhrali v nedeľu ráno by sa predstavili vo finálovej skupine a hrali by o celkovú 3. priečku. Ale ďalej pokračovali zápasom o 5. priečku proti Žiline, ktorá pred sezónou posilnila o skúsených košických hráčov easeus todo backup.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Chlapci opäť predviedli výborný výkon a napokon triumfovali 12:9, zároveň obsadili konečnú 5. priečku za tradičnou silnou štvoricou z Novák, Bratislavy, ČH Hornets Košice a ŠKP Košice, čo je vzhľadom na tréningové možnosti predovšetkým v zimných mesiacoch a vekovej skladbe družstva výborné Seongnam City Health Center. Je to prísľub do budúcnosti, ak sa bude pokračovať v nastúpenom trende. Naše družstvo zároveň zaujalo nasledovnou kuriozitou: najstarší hráč na turnaji bol kapitán Piešťancov Ján Adamkovič a zároveň najmladší hráči boli opäť naši Adam Berlanský a JakubHolič, obaja 14-roční z kategórie starších žiakov ghost32.

Zápasy Piešťan v skupine B
Slávia UK Bratislava – KVP Kúpele Piešťany 15 : 5 /4:1, 4:3, 4:0, 3:1/
Góly Piešťan : Pieter 3, Stančík, Filo

KVP Kúpele Piešťany – KVP Komárno 9 : 7 /3:2, 2:1, 2:0, 2:4/
Góly Piešťany : Pieter 3, Filo 3, Podhradský, Berlanský J., Baranovič

ŠKP MD Košice – KVP Kúpele Piešťany 8 : 7 /2:2, 2:1, 3:1, 1:3/
Góly Piešťany : Berlanský J movie inception. 3, Pieter 3, Stančík

Zápas o 5. miesto
KVP Kúpele Piešťany – VK Žraloci Žilina 12 : 9 /5:1, 0:3, 3:4, 4:1/
Góly Piešťany : Pieter 5, Berlanský J drama good guy. 2, Filo 2, Berlanský A. 2, Klampár

Zostava KVP Kúpele Piešťany:
Klampár, Stančík, Podhradský, Bebjak, Adamkovič, Berlanský J., Baranovič, Kozák, Filo Pieter, Kalnický, Berlanský A., Mladý, Holič

Konečné poradie Slovenský pohár 2016:
1 Flash download. KVP Nováky
2. Slávia UK Bratislava
3. ČH Hornets Košice
4. ŠKP MD Košice
5. KVP Kúpele Piešťany
6. VK Žraloci Žilina
7. Pirana SC Topoľčany
8. KVP Komárno

-KVP Kúpele Piešťany-

REKLAMA