Úvod Šport Matej Rusnák na majstrovstvách sveta opäť štvrtý

Matej Rusnák na majstrovstvách sveta opäť štvrtý

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Nepopulárne umiestnenie sa ušlo odchovancovi piešťanskej kanoistiky na majstrovstvách sveta v kanoistickom maratóne, ktoré sa uskutočnili počas uplynulého víkendu v Moskve Mamme game collection. Matej Rusnák štartoval v sobotu 9. augusta na 5 000 m dlhej trati.

matej rusnak

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Krátko po začiatku sa však usadil na štvrtom mieste a napriek neoblomnej snahe nedokázal predbehnúť domáceho Petrova, ktorý skončil tretí 파이썬 강좌 다운로드. Piešťanec obsadil 4. miesto na rovnako dlhej trati aj vlani v Duisburgu v roku 2011 v Szegede.

„Zasa je z toho 4. miesto, na MS už tretie… Ja som chcel využiť to, že som štartoval vedľa najlepších, Maďara Vajdu a Nemca Brendela, od začiatku som sa ich chcel chytiť a udržať sa s nimi čo najdlhšie Download copytrans control center. Na prvej obrátke bol Rus Petrov ešte štvrtý, po prvej obrátke sa na nás dotiahol, dostal sa predo mňa a potom to už bola z mojej strany len stíhacia jazda, ale nedalo sa predbehnúť ho,“ povedal po pretekoch Matej Rusnák a dodal: „Môj výkon sa však dá hodnotiť ako veľmi kvalitný, ja som spokojný, aj môj tréner Slavomír Kňazovický Download customs law. Štvrté miesto je úspech, ale už ma to trošku začína hnevať, tie štvrté miesta.“

Zdroj: SZRK/canoe.sk Foto: ht

REKLAMA

REKLAMA