Úvod Novinky Martin Javorka: Na hráčov som hrdý, na jar zabojujeme o postup

Martin Javorka: Na hráčov som hrdý, na jar zabojujeme o postup

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tréner staršieho dorastu Martin Javorka zhodnotil vystúpenie svojich hráčov v tretej dorasteneckej lige. Za najvýraznejšie pokroky považuje najmä túžbu vyhrávať, tréningovú dochádzku, futbalovosť, snahu o kombináciu, dodržiavanie herného systému, o strelenie gólov sa podelilo 15 hráčov, čo svedčí o vyrovnanosti kádra 인디자인 다운로드. Po odohraní 15 zápasov sa jeho zverenci nachádzajú na druhej priečke tabuľky, pričom vybojovali 12 víťazstiev a utŕžili tri prehry, so skóre 50:20 im patrí 36 bodov appscan.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Najlepší streleci tímu
Krajčovič 9 gólov, J 직쏘 랜섬웨어 다운로드. Štefanka 8 gólov, Korec 7 gólov, Paulovič, Miškech po 4 góly, Unger, Lenovský, Ozimák po 3 góly, Strelec 2 góly, Stanek, Rusnák, Sedláček, Valovič, Janotík, Kondrc po 1 góle, 1 vlastný

Tímový prejav (slabé, silné stránky)
Slabou stránkou nášho družstva bola nulová, teda žiadna komunikácia medzi hráčmi počas zápasov, silnou stránkou bol herný prejav mužstva – ak chlapci počúvali pokyny trénera, tak v každom zápase predviedli kvalitný, zodpovedný a poctivý futbal, na ktorý sa dalo pozerať hanyoung hymn sheet music.

Splnenie cieľov
Z môjho pohľadu ciele splnené boli, nakoľko sme si pred sezónou stanovili hrať o popredné umiestnenie v tabuľke a pokiaľ to bude možné, tak sme chceli z druhej vlny zabojovať o postup 향수 영화 다운로드.

Ciele do jarnej sezóny
Triezvo, poctivou prácou zabojovať o postup do 2 레디부스트 다운로드. ligy, od zápasu k zápasu sa pripravovať na víťazstvá, nevytvárať na chlapcov psychicky náročný tlak bojom o postup, ale ísť prirodzenou cestou v snahe čo najviac potrápiť „zatiaľ“ vedúci Šamorín Tong Memories.

Vlastný hodnotenie trénera
Pred sezónou prišlo mnoho chlapcov z kategórie U17, preto bolo potrebné ich čo najrýchlejšie pripraviť na náročné súťažné zápasy v kategórii U19, čo sa nám aj podarilo, škoda výsledkovo neúspešných zápasov s Levicami a Novou Dubnicou, v ktorých sme boli herne lepším mužstvom /v Leviciach určite, v zápase s Novou Dubnicou prvý polčas, druhý bol herne vyrovnaný/, na úkor oslabenia kategórie U17 sme v priebehu sezóny vytiahli ďalších hráčov, ktorí boli oporami nášho družstva /Stanek, Strelec, Sedláček a Gavač/, potešila ma víťazná 9 zápasová šnúra, škoda ťažkého zranenia Denisa Štefanku ešte v jarnej časti, nakoľko s jeho futbalovou vyspelosťou a inteligenciou by sme strelili o 15 gólov viac a tým pádom aj o pár „bodíkov“ by sme mali viac, dôležitým a potešiteľným momentom je skutočnosť, že ťažiskom zostavy sú hráči narodení v roku 2000, resp 스톤스프 다운로드. 2001, ktorí ešte 1, resp. 2 sezóny môžu hrať v kategórii U19.

Ako som hodnotil po každom zápase, mňa ako trénera teší, že všetci chlapci zaznamenali progres v mentálnej príprave na ťažké zápasy, je vidieť, že futbalovo napredujú, bavia sa futbalom, je radosť s nimi pracovať, som na nich hrdý a pyšný, treba k nim mať úctu za to, čo dokázali napriek priemernému vstupu do súťaže, a ja všetkým, čo nás sledujú – funkcionárom, rodičom, fanúšikom i priaznivcom nášho klubu sľubujem, že sme ešte nepovedali posledné slovo gta3 5 드롭박스 다운로드. Chlapci v mene všetkých Vám právom patrí veľké ĎAKUJEME!!! S chlapcami trénujeme do 15.decembra 2017, nasledujúci deň – 16.decembra plánujeme spoločné ukončenie úspešnej sezóny Sharing Gothic Coding.

Na záver so smútkom v hlase oznamujem všetkým, že v čase písania tohto zhodnotenia nás nečakane a o to bolestivejšie opustil vo veku 57 rokov môj dlhoročný osobný priateľ, kamarát, človek s veľkým srdiečkom, ktorý bol vždy ochotný každému nezištne pomôcť, vedúci nášho družstva i kategórie „A-mužov“, veľký srdciar klubu PFK Piešťany – náš drahý Lacko Jakubek – „Lacko česť Tvojej pamiatke!!!“ Navždy zostanú v pamäti Tvoje slová, ktoré si mi ešte včera pri mojej návšteve v nemocnici povedal – „Martin, pozdrav chlapcov, ja prídem za Vami asi až na jar, teším sa na to a verím, že my ten Šamorín dáme…“ Aj keď si sa toho nedožil, Lacko dávaj na nás pozor z toho futbalového nebíčka a ja Ti sľubujem, že urobíme maximum, aby sme Tvoje slová splnili. Prežil si so mnou všetky moje trénerské pôsobenia, stál si vždy pri mne v dobrom i v časoch, keď sa mi nedarilo, ale vždy si ma podporoval, Lacko nech aj v tom nebeskom svete, kam si už odišiel, nájdeš kľud a budeš mojim futbalovým anjelom strážnym. „Bez řečí sem každou práci vzal a měl problémy, že málem sem to vzdal, no po každé sem vstal a skoušel jít, pro tu čest, že směl sem pri Tebe žít…“

MB/TK PFK

REKLAMA