Úvod Novinky Lukáš Babač vybojoval na Svetovom pohári v Poznani bronz

Lukáš Babač vybojoval na Svetovom pohári v Poznani bronz

Poľské mesto Poznaň a miestne jazero Malta sa v termíne 16. až 18. júna stali dejiskom druhého kola Svetového poháru veslárov. Zúčastnilo sa ho takmer päťsto pretekárov z 39 krajín, ktorí zabojovali o medaile v štrnástich disciplínach 갤럭시 s8 펌웨어 다운로드. Medzi tými, ktorí sa nakoniec postavili na stupne víťazov bol aj člen Veslárskeho klubu Sĺňava Piešťany Lukáš Babač, v skife ľahkých váh na 2 000 metrov obsadil v napínavom finále tretiu priečku sap hana studio. Nad jeho sily bol len domáci závodník Artur Mikolajczewski a Maďar Péter Galambos. Tretie kolo Svetového pohára je na pláne 7. až 9. júla v švajčiarskom meste Luzern java spring.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

„Celkom dobrý závod Download an earlier version of Chrome. Je to dobré vrátiť sa znovu na pódium. Medaila je pre mňa bonusom. Dnes popoludní panovali na trati oveľa lepšie podmienky ako ráno. Teším sa na Luzern, ale nadchádzajúce Majstrovstvá sveta sú mojou hlavnou prioritou, na ktorú zameriavam celú svoju prípravu,“ povedal po pretekoch Lukáš Babač 지포스 그래픽카드 다운로드.

Finálová jazda, na ktorej sa zúčastnil aj Piešťanec, odštartovala v sobotu 17. júna o 17.00 hodine. Poliak Artur Mikolajczewski v nej zvíťazil s časom 6:51.400, druhý Maďar Péter Galambos dosiahol čas 06:53.010 a Lukáš Babač finišoval s časom 06:54.720 logitech webcam. Rozhodujúcich bolo posledných 500 metrov, pričom najviac síl v závere mal práve domáci pretekár, ktorý s našim veslárom bojoval na 1 500 metroch o prvú priečku exid hot pink mp3.

-lt/Zdroj: worldrowing.com, VK Sĺňava Piešťany/Foto: VK Sĺňava Piešťany-

REKLAMA