Úvod Novinky Koučom piešťanských hokejistov sa stal Dušan Gregor

Koučom piešťanských hokejistov sa stal Dušan Gregor

REKLAMA
Esesko
Novým trénerom ŠHK 37 Piešťany sa stal Dušan Gregor. Meno jeho asistenta bude známe v najbližších hodinách. Novomenovaný kouč havranov prevezme mužstvo na tréningu už dnes – v utorok 2 오페라의 유령 다운로드. februára.
clanok_9814Vedenie klubu ŠHK 37 Piešťany sa s Gregorom zatiaľ dohodlo na spolupráci do konca sezóny 악성코드 울타리 다운로드. Hlavnou úlohou nového piešťanského kouča bude zmobilizovať tím a dostať ho do play-off. „Dušan Gregor bol jedným z trénerov, o ktorého sme mali záujem už pred sezónou 원더캠 다운로드. Vedeli sme, že je aj teraz voľný, tak sme sa mu ozvali a dohodli sme sa. Verím, že to je správna voľba,“ povedal na margo angažovania skúseného trénera prezident ŠHK 37 Jaroslav Lušňák 보스베이비 다운로드. Nový kouč havranov nastúpi namiesto odvolaného Lea Gudasa. Kto bude jeho asistentom zatiaľ klub neinformoval.
 hokej havrani
Meno Dušana Gregora je späté najmä s Duklou Trenčín, kde pôsobil ako hráč a neskôr aj ako tréner windows 10 kn iso. Naposledy pôsobil tento skúsený tréner v minulej sezóne v Slávii Praha, predtým dokonca koučoval tím KHL Admiral Vladivostok. V slovenskej najvyššej súťaži trénoval okrem Dukly Trenčín aj Martin, Košice, či Žilinu a v českej lige viedol Liberec Love Live 1st. V minulosti trénoval reprezentačnú „dvadsiatku“ a skúsenosti má aj z ruskej VHL, kde viedol tímy Sokol Krasnojarsk i Saryarka Kaaganda 엘사 사진 다운로드.
Zdroj: www.shk37.sk, Tlačová správa Tomáš Horký
REKLAMA