Úvod Novinky Kolkári z DOMOSSU vybojovali ligový titul, Ligový pohár patrí Povodiu Váhu

Kolkári z DOMOSSU vybojovali ligový titul, Ligový pohár patrí Povodiu Váhu

REKLAMA

Mestská „DOMOSS“ kolkárska liga v Piešťanoch má za sebou už 33. ročník, v piatok 7. apríla bol ukončený finálovým zápasom Ligového pohára medzi družstvami DOMOSSU a POVODIA VÁHU Terraria for free. Jedná sa o najstaršiu amatérsku športovú súťaž na území mesta Piešťany, v roku 1986 ju založil Štefan Gregorička. Víťazom posledného ročníka sa stalo po prvý krát v histórii súťaže družstvo DOMOSSU, ktoré hralo v zložení Augustovič, Bábik, Dunajčík, Mihálik, Nedorost a Oravec 피파2002 월드컵 다운로드.

Na druhom mieste skončilo družstvo Mix Tatiana v zložení Danyi, Dzurová, Javorová, Majerčíková, Marek, Obertášová, Vráblová Download the caption of The Corellaine Secret. Na treťom mieste skončil 10- násobný víťaz ligy, družstvo Povodia Váhu Bolech, Koščál, Kubrický, Raška a Sulák R..

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger

V súťaži jednotlivcov bol najlepším hráčom R 구글 크롬 동영상 다운로드. Súlák / Povodie Váhu/, druhé miesto obsadil Dunajčík /DOMOSS/, a tretie miesto Vráblová /Mix Tatiana/. Najlepší výsledok dosiahlo družstvo Povodia Váhu, ktoré zvalilo v zápase 1 087 kolov web game source. V súťaži jednotlivcov dosiahol najlepší výsledok Mihálik Jozef, ktorý zvalil v zápase 303 kolov.

Od roku 2005 sa hrá dodatková súťaž Ligový pohár, ktorú v roku 2017 získalo už po siedmy krát družstvo Povodia Váhu, keď vo finálovom súboji porazilo víťaza ligy družstvo /DOMOSSU/. Cenu fair – play získal hráč družstva Ratnovce T 국민은행 공인인증서 다운로드. Hiner.

 -M 명화 무료 다운로드. Koščál/Foto: Z. Košinárová-
REKLAMA