Úvod Koktail Na stretnutí fotoklubu predstavil svoju výnimočnú tvorbu Alan Hyža

Na stretnutí fotoklubu predstavil svoju výnimočnú tvorbu Alan Hyža

REKLAMA

V sobotu 8. apríla pripravil Piešťanský fotoklub už 13. pokračovanie Fotosession, teda udalosť kde sa stretávajú amatérski aj profesionálni fotografi s cieľom rozšíriť svoje vedomosti a načerpať novú inšpiráciu do ďalšej tvorby simple resume form.

Tento ročník bol rozdelený na dva bloky Respond 1994 18. V rannom bloku vystúpil Alan Hyža a svojim pútavým rozprávaním zaujal všetkých účastníkov. Priblížil svoju tvorbu a pohľad na fotografiu ako ju on vníma Movie Maker Korean edition. Venuje sa konceptuálnej tvorbe. V poslednom období pracoval napríklad na projektoch Saleziáni, kde mapoval život a prostredie seleziánov po celom svete git 파일 다운로드. Významným projektom v rámci slovenskej umeleckej oblasti bola kniha 100 ľudí a ich miest. Od zrodu myšlienky až ku knihe trvalo 6 rokov a mapuje portréty 100 ľudí z oblasti kultúry zachytených v ich prirodzenom prostredí 문명의 충돌 다운로드.Alan Hyža striktne využíva na svoju tvorbu analógovú techniku vo všetkých jej formách od kinofilmu až k veľkému formátu, kde rozmer negatívu dosahuje rozmery 20×25 cm 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드. Sám Alan si pri svojej práci kladie vysoké nároky a kritériá, ktoré nikdy neporušuje. Čo je v dnešnej dobe rarita, ale výsledky jeho práce sú úchvatné Google Drive folder. Návšteva takej osobnosti fotografie akou Alan Hyža je, bola výnimočná a o to nás viac teší, že prijal pozvanie a našiel si čas v jeho nabitom programe movie Glory of the Clan.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Chlapci na panvici
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba

Druhý blok pokračoval po obednej prestávke a bol venovaný práci s filtrami 무료 성경 듣기 다운로드. Lektor Pali Hradský z Popradu priblížil problematiku pri používaní fotofiltrov. Prečo má aj dnes význam využívať fotofiltre, ktoré znižujú množstvo svetla prenikajúceho do fotoaparátu a ako odlíšiť kvalitné filtre od menej kvalitných 피파17 다운로드. Svoje produkty tiež predstavil slovenský výrobca filtrov Ray Master – Camera Filters, ktorý má svoje sídlo, výrobu a tiež vývoj vo Vrbovom. A dnes môžeme povedať, že svoje produkty distribuujú do celého sveta a sú minimálne tak kvalitné ako násobne drahšie svetové výrobky. Na záver si účastníci vyskúšali prácu s filtrami v exteriéri na Lide.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ďakujeme všetkým účastníkom ,vystupujúcim a všetkým, ktorí prispeli k úspešnej realizácii.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

-Text Juraj Mráz/Foto: Peter Seitler, Michal Mišik, Martin Ričány-

REKLAMA