Úvod Koktail Na stretnutí fotoklubu predstavil svoju výnimočnú tvorbu Alan Hyža

Na stretnutí fotoklubu predstavil svoju výnimočnú tvorbu Alan Hyža

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 8. apríla pripravil Piešťanský fotoklub už 13. pokračovanie Fotosession, teda udalosť kde sa stretávajú amatérski aj profesionálni fotografi s cieľom rozšíriť svoje vedomosti a načerpať novú inšpiráciu do ďalšej tvorby simple resume form.

Tento ročník bol rozdelený na dva bloky Respond 1994 18. V rannom bloku vystúpil Alan Hyža a svojim pútavým rozprávaním zaujal všetkých účastníkov. Priblížil svoju tvorbu a pohľad na fotografiu ako ju on vníma Movie Maker Korean edition. Venuje sa konceptuálnej tvorbe. V poslednom období pracoval napríklad na projektoch Saleziáni, kde mapoval život a prostredie seleziánov po celom svete git 파일 다운로드. Významným projektom v rámci slovenskej umeleckej oblasti bola kniha 100 ľudí a ich miest. Od zrodu myšlienky až ku knihe trvalo 6 rokov a mapuje portréty 100 ľudí z oblasti kultúry zachytených v ich prirodzenom prostredí 문명의 충돌 다운로드.Alan Hyža striktne využíva na svoju tvorbu analógovú techniku vo všetkých jej formách od kinofilmu až k veľkému formátu, kde rozmer negatívu dosahuje rozmery 20×25 cm 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드. Sám Alan si pri svojej práci kladie vysoké nároky a kritériá, ktoré nikdy neporušuje. Čo je v dnešnej dobe rarita, ale výsledky jeho práce sú úchvatné Google Drive folder. Návšteva takej osobnosti fotografie akou Alan Hyža je, bola výnimočná a o to nás viac teší, že prijal pozvanie a našiel si čas v jeho nabitom programe movie Glory of the Clan.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Druhý blok pokračoval po obednej prestávke a bol venovaný práci s filtrami 무료 성경 듣기 다운로드. Lektor Pali Hradský z Popradu priblížil problematiku pri používaní fotofiltrov. Prečo má aj dnes význam využívať fotofiltre, ktoré znižujú množstvo svetla prenikajúceho do fotoaparátu a ako odlíšiť kvalitné filtre od menej kvalitných 피파17 다운로드. Svoje produkty tiež predstavil slovenský výrobca filtrov Ray Master – Camera Filters, ktorý má svoje sídlo, výrobu a tiež vývoj vo Vrbovom. A dnes môžeme povedať, že svoje produkty distribuujú do celého sveta a sú minimálne tak kvalitné ako násobne drahšie svetové výrobky. Na záver si účastníci vyskúšali prácu s filtrami v exteriéri na Lide.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ďakujeme všetkým účastníkom ,vystupujúcim a všetkým, ktorí prispeli k úspešnej realizácii.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

-Text Juraj Mráz/Foto: Peter Seitler, Michal Mišik, Martin Ričány-

REKLAMA