Úvod Šport Karatisti z Piešťan a Vrbového úspešní na Majstrovstvách Európy

Karatisti z Piešťan a Vrbového úspešní na Majstrovstvách Európy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V rakúskom meste Steyr sa od 15. do 18. septembra konala najvyššia európska súťaž karate v štýle Goju Ryu Majstrovstvá Európy. Na túto súťaž sa dlhodobo pripravovali aj dvaja zástupcovia karate klubu Seigokan, ktorý pôsobí vo Vrbovom a v Piešťanoch 세카이노 오와리 다운로드. Jedenásťročná karatistka Annamária Valová z Piešťan a dvanásťročný karatista z Vrbového Šimon Prievozník dokázali, že patria medzi európsku špičku, pretože obaja stáli na stupni víťazov tout from the stars.

Šimon Prievozník získal v kategórii kata do 14 rokov bronzovú medailu. V kategórii kata do 12 rokov získala Annamária Valová najcennejšiu, zlatú medailu a stala sa tak Majsterkou Európy Goju Ryu 기생수 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pre Seigokan je to tretia cenná medaila z Majstrovstiev Európy EGKF. Pred dvomi rokmi získal Michael Gabovič tretie miesto v kategórii kata do 16 rokov 오페라 스트리밍 다운로드. Viac ako medaile sú však dôležité vlastnosti, ktorými títo karatisti bezpochyby disponujú a bez ktorých by sa nikdy nedosiahol žiadny úspech 윈도우7 폰트 다운로드. Cieľavedomosť, vytrvalosť, ochota neustále vylepšovať detaily a obrovské odhodlanie a túžba byť najlepší.  Sme veľmi radi, že medzi karatistami zo Seigokan v Piešťanoch i vo Vrbovom také deti sú Warlock Hack Download.

-Michal Babiar-

REKLAMA