REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Svoju úspešnú sezónu rýchlostní kanoisti ukončili za krásneho slnečného počasia pri teplote 36 stupňov v meste Limassol na juhu ostrova Cyprus, kde sa konala 15 윈도우7 pro 32비트 다운로드. Medzinárodná regata. Pretekalo sa na 200 a 500 metrových tratiach v singlových a deblových disciplínach vo veku od 15 rokov.

Zľava: Jakubisová, V 궁서체 다운로드. S. Podhradský, D. Čulenová, D. Rybanský, vzadu R. Erban

Z každej krajiny mohli súťažiť iba štyria pretekári. Slovenské reprezentačné dresy si po vynikajúcich výsledkoch v tohtoročnej sezóne obliekli hneď dvaja kadeti z Klubu Kajak – Kanoe Piešťany – Viktor Samuel Podhradský a Daniel Rybanský 어쌔신 크리드 아이덴티티 다운로드. Reprezentačný tím doplnili dve juniorky – Dagmar Čulenová z Trenčína a Romana Jakubisová z Novák. Všetci nominovaní pretekári si vypádlovali pódiové umiestnenia 삼국지 5 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Viktor Samuel Podhradský a Daniel Rybanský zvíťazili v K2 na 200 aj 500 metrovej trati a obaja získali zlato aj v singlových disciplínach Janiceed. V. S. Podhradský na 200 m a D. Rybanský na 500 m pod vedením trénera Róberta Erbana.


Okrem kadetov a juniorov majú za sebou posledné reprezentačné preteky aj tí mladší vo veku 11-14 rokov, ktorí sa so sezónou rozlúčili na Veľkej cene Sparty v Prahe v dňoch 28.-29.9.2019 이클립스 jad 다운로드. Medzi 41-členný Slovenský mládežnícky tím (SMT), ktorý bol zložený z 36 športovcov patrili aj traja Piešťanci. Romana Švecová s Hanou Gavorovou, ktoré získali zlato v K2 na 200m a Matrin Křen v K1 na 200m pod vedením trénera Mária Klieštenca Soaon Odyssey Scale.

-sp-

REKLAMA