Connect with us

Novinky

Mango pozýva na parádnu Retro Oldies Párty. Oblečte sa štýlovo a vyhrajte 100 eur

Published

on

Reklama
Reklama

V piatok 18. októbra sa klubom Mango v Piešťanoch budú opäť niesť tóny magickej retro muziky na tradičnej a obľúbenej RETRO OLDIES PARTY. Tento raz sa o ňu postará DJ MACO a vy sa môžete tešiť na parádnu zábavu v rytme rokov minulých.

Pozor, čaká vás nielen tombola, ale aj extra súťaž o 3 skvelé ceny. Prvou cenu bude 100 € na ruku a stačí k tomu jediné – obliecť si ten najuletenejší retro kostým, tak sa už teraz inšpirujte a nabehnite do svojho šatníka, prípadne do toho rodičovského. „Veríme, že sa hecnete a už teraz sa tešíme na ďalší parádny žúr s vami,“ pozývajú organizátori z Manga.

Hosteska & welcome drink
Tombola
Občerstvenie
Nefajčiarsky VIP salónik
TOP ceny na bare
Vstup 18+

Reklama

Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu.

info & rezervácie: 0905 546 374

PR

Táto správa je platenou formou reklamy. Informujte aj vy o vašej ponuke viac ako 60-tisíc čitateľov portálu www.pnky.sk. Podrobnejšie  informácie na inzercia@pnky.sk, alebo 0910 960 610.

Populárne články