Úvod Šport Kanoistika: Piešťanci na Samaria Cup-e opäť medailoví

Kanoistika: Piešťanci na Samaria Cup-e opäť medailoví

Jazero Lagúna v Šamoríne patrilo 9. a 10. júla rýchlostným kanoistom. Uskutočnili sa tu preteky pod názvom Samaria Cup & Memoriál Vladimíra Gálisa, ktorých sa zúčastnili aj mladí piešťanskí kajakári a kanoisti, keď vymenili prázdninové leňošenie za súboje s rovesníkmi a horúcim slnečným počasím 아름다운강산 다운로드. Pretekalo sa na 2000 a 200 metrových tratiach v singlových disciplínach. Kadeti a juniori si zmerali sily aj v deblových disciplínach.

IMG_1966_resize

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Samaria Cupu sa zúčastnili pretekári do 12 rokov, kde sa najlepšie z Piešťancov darilo Emelie Noškovej, ktorá po skvelom výkone skončila na krásnom 2 finale 2009. mieste na 2000 metrovej trati aj na 200 metrovom šprinte, hoci sa tomuto športu venuje iba rok. Medzi ocenených patril i najmladší piešťanský pretekár Maťko Jurčo na 200 metrovej trati v kategórii Krpec Cup, pre ktorého to boli prvé preteky aio. Starší kajakári a kanoisti si zmerali sily pod názvom Memoriál Vladimíra Gálisa, kde vybojovali až 9 zlatých, 5 strieborných a 4 bronzové medaily, ktoré im ako klubu priniesli 4 Free download. miesto.

IMG_2094_resizeIMG_2089_resizeIMG_2091_resize

Na stupne víťazov sa po 2000 metrovej trati postavili Daniel Rybanský, ktorý získal 1 디즈니월드잉글리쉬 다운로드. miesto, Samuel Podhradský skončil strieborný a Michal Jurčo obsadil tretie miesto. V kráľovskej disciplíne – šprint na 200 metrov si zlato domov suverénne priniesli Samuel Podhradský a Michal Jurčo – v K1, Daniel Rybanský s Michalom Jurčom a Timea Henry s Nicol Šutovskou v K2, Michal Polakovič v C1 aj v C2 spolu s Istvanom Tothom 레인보우 디펜스 다운로드. Striebro patrilo Timey Henry a Danielovi Rybanskému v K1, Romane Mikušovej s Marianou Petrušovou v K2 a Michalovi Lenickému v C1. Bronz získali Romana Mikušová v K1 a Patrícia Benková s Dominikou Girethovou v K2 next body.

IMG_2047_resizeIMG_2079_resizeIMG_2046_resizeVšetkým pretekárom srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov na Majstrovstvách Slovenska, ktoré ich čakajú prvý augustový víkend 판도라 영상 다운로드.

-Kajak & Kanoe Piešťany-

REKLAMA