Úvod Šport Kajak & Kanoe Piešťany pozýva na preteky o Pohár SNP

Kajak & Kanoe Piešťany pozýva na preteky o Pohár SNP

REKLAMA

Areál piešťanskej lodenice už čoskoro privíta rýchlostných kanoistov z celého Slovenska. Počas víkendu 9 Hot body download. a 10. augusta budú mladí športovci vo veku do 12 rokov súperiť na trati dlhej 2000 metrov. Starší pretekári zvedú boje o cenné kovy na 1000 a 200 metrovej trati centos iso 다운로드.

veza

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi

Okrem singlových a deblových disciplín sa po prvýkrát v tomto roku na slovenskej pôde predstavia aj K štvorky, vďaka čomu budú môcť diváci sledovať v nedeľu v popoludňajších hodinách aj najatraktívnejšiu a najrýchlejšiu disciplínu K4 na 200 metrov 제인 도 다운로드. Program bude zavŕšený disciplínou Mix, teda preteky zmiešaných posádok, v ktorých sa vždy do jednej lode posadia pretekári opačného pohlavia, pričom kombinácia nie je obmedzená vekom 교육 동영상 다운로드. Súperiť tak môžu napríklad deblovky rodič – dieťa, brat – sestra, tréner – zverenec, ale aj kamarát – kamarátka. Účasť na tejto disciplíne nie je podmienená registráciou, zasúperiť si s profesionálmi tak môžu aj amatéri 내가 살인범이다 다운로드.

Pohár SNP je súčasťou série pretekov Nelo Slovenský pohár. Domáci pretekári tak budú môcť získať cenné body do súťaže, v ktorej sa v aktuálnej sezóne stabilne držia v prvej päťke english for proficiency.

Piešťanci si od kanoistiky neoddýchnu ani v nasledujúci víkend, kedy sa u nás uskutoční vrchol domácej sezóny – Majstrovstvá Slovenska v krátkych tratiach 더보이 다운로드.

Viac informácii nájdete na www.k2.sk alebo našej FB stránke https://www.facebook.com/K2.Piestany?ref_type=bookmark.

Zoznam prihlásených pretekárov a klubov nájdete tu Windows 10 1909.

Final

Text: Tomáš Kačic

REKLAMA