Úvod Novinky Jumping Open Air Párty presunuli, pridať sa môže každý

Jumping Open Air Párty presunuli, pridať sa môže každý

REKLAMA

Obľúbené športové podujatie, ktoré sa každoročne koná 1. mája, muselo byť kvôli protiepidemickým opatreniam presunuté. Teraz však už nič nebráni tomu, aby si záujemcovia mohli prísť na piešťanskú Lodenicu zaskákať na trampolínach 윈도우 사파리 다운로드. Jumping Open Air Párty sa uskutoční v sobotu 11. júla.

Športové podujatie pod holým nebom sa bude konať už siedmykrát. Prvé dva ročníky boli na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom, ďalšie už v Piešťanoch na Lodenici, kde bude aj očakávaný 7 태양은 없다 다운로드. ročník, i keď v oneskorenom termíne.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Každoročne pribúdajú noví fanúšikovia tohto podujatia, prichádzajú jumperi nielen zo Slovenska, ale aj Čiech, či Rakúska Emmanuelle. Preto organizátori očakávajú vysokú účasť cvičiacich aj tento rok, napriek udalostiam, ktoré máme za sebou. Usporiadatelia veria, že počet účastníkov prekoná vysnívanú dvestovku 3d 커스텀 소녀.
Prostredie Lodenice je ideálne na takéto podujatia, zúčastniť sa môžu všetci, ktorí si radi zaskáču štvorhodinový maratón s minimálne desiatimi profi inštruktormi a inštruktorkami multi-translation bible.

Viac informácií o akcii a o rezerváciách trampolín nájdete vo facebookovej udalosti: https://www.facebook.com/events/2655401097882810/permalink/2684739188282334/
alebo na tel.č. 0949759901.

Text, foto: Sju Fitness PN

REKLAMA