Hokej: Mladí Havrani proti Skalici s výhrami aj prehrami, prekvapili siedmaci

Počas uplynulého víkendu odohrali mladí hokejisti HK Havrani ďalšie kolo 1. ligy kadetov, starších i mladších žiakov. Výsledky boli striedavé, pričom príjemne prekvapili siedmaci, ktorí vyhrali v Skalici. Predprípravka i prípravka mali tento víkend zápasové voľno.

1. liga kadetov
HK Havrani Piešťany – HK Levice 3:2 (1:0,1:1,1:1)

Kadeti HK Havrani privítali na svojom ľade veľmi zdatného súpera z Levíc. Prvú tretinu vyhrali domáci 1:0. Druhá i tretia skončili nerozhodne 1:1. V závere zápasu domáci viedli 3:1, avšak napokon duel končil dramatickou zápletkou. Hosťom sa totiž podarilo 12 sekúnd pred koncom znížiť na rozdiel jediného gólu. Havrani si, ale výsledok napokon postrážili a tešili sa z výhray 3:2. Góly Havranov strelila trojica Ďuriš, Chmelo, Vašura.

Gól: 07:50 Ďuriš Martin (Ščepko Patrik), 35:22 Chmelo Alexander (Šimnová Kristína), 50:30 Vašura Adrián (Mačica Tomáš, Hussein Ali Simon) – 28:07 Novák Marcel, 59:48 Kriš Dominik Jozef (Šebeštín Niko) Divákov: 40, Strely: 40:19

Zostava HK Havrani: Rišianová Andrea – Rychtárik Matej, Kopún Jakub, Ščepko Patrik, Chmelo Alexander, Šimnová Kristína – Hussein Ali Simon, Kleinová Klaudia, Vašura Adrián, Mačica Tomáš, Šebáň Christofer – Prištic Marco, Mikóczi Alan, Ďuriš Martin, Rychtárik Adam – Sapák Maximilián

1. liga starších žiakov

8. ŠHT

MHKM Skalica – HK Havrani Piešťany 6:1 (3:0,1:1,2:0)

Ôsmaci prehrali so svojími rovesníkmi zo Skalice po nedisciplinovanom výkone 6:1. O výsledku bolo v podstate rozhodnuté už po prvej tretine, ktorú Havrani prehrali 3:0.

Gól Piešťan: 29:43 Hussein Ali Simon

Zostava HK Havrani: Fraňo Nikolas – Prištic Marco, Hussein Ali Simon, Bíly Alex Róbert, Ščepko Patrik, Bacigál Patrik – Kopún Jakub, Ilončiak Timotej, Kleinová Klaudia, Sapák Maximilián, Filipčík Kristián,

7. ŠHT

MHKM Skalica – HK Havrani Piešťany 2:6 (1:1,0:2,1:3)

Siedmaci v Skalici príjemne prekvapili a po kolektívnom výkone zvíťazili 6:2. Prvá tretina skončila nerozhodne 1:1, avšak ďalšie už patrili mladým Havranom, ktorí ich vyhrali 2:0 a 3:1.

Góly Piešťan: 19:29 Adamčík Samuel (Maruna Ondrej), 27:22 Jurica Matej (Marun Ondrej) PH1, 37:40 Jurica Matej (Končír Andrej), 41:32 Končír Andrej, 42:05 Marun Ondrej (Vlha Matúš, Takáč Ivan), 54:45 Marun Ondrej (Líška Lukáš, Klapicová Kristína),

Zostava HK Havrani: Ferkodič Luca – Klapica Andrej, Moravčík Jakub, Masár Matej, Končír Andrej, Adamčík Samuel – Vlha Matúš, Jurica Matej, Takáč Ivan, Maruna Ondrej, Líška Lukáš – Klapicová Kristína, Neuner Filip

1. liga mladších žiakov
6. ŠHT

HK Havrani Piešťany – MHKM Skalica 0:12 (0:3,0:6,0:3)

Šiestaci  odohrali prvú tretinu výkonovo celkom slušne, i keď na skóre to až tak nebolo vidieť. Žiaľ v druhej tretine im súper nedal žiadnu šancu a pridal do siete Havranov 6 gólov. Celkovo napokon Piešťanci podľahli Skalici vysoko  0:12.

Góly: 14:17 Kubinec Samuel (Dermíšek Dario), 17:13 Dermíšek Dario (Zálešák Alex Miroslav), 17:42 Horniak Viliam(Búlik Michal), 25:17 Kubinec Samuel (Dermíšek Dario), 27:24 Preč Filip (Dermíšek Dario, Hanák Šimon) PH1,  29:05 Búlik Michal, 34:40 Dermíšek Dario (Kubinec Samuel), 35:00 Kalčík Lukáš (Búlik Michal), 35:10 Kalčík Lukáš, 40:42 Zálešák Alex Miroslav (Búlik Michal) OS1, 49:24 Dermíšek Dario, 52:43Kalčík Lukáš

Zostava HK Havrani: Dužek Daniel – Grznárová Sarah, Garaj Sebastián, Nesteš Samuel, Švančara Šimon, Rehák Tobias – Blaška Dávid, Skaličan Marek, Konček Tobias, Šimna Michal, Smolka Damián

5. ŠHT

HK Havrani Piešťany – MHKM Skalica 7:2 (2:0,4:1,1:1)

Piataci si pripísali prvú súťažnú výhru, keď boli počas celého zápasu vo všetkých herných činnostiach lepší ako súperi zo Skalice. Prvú tretinu po dvoch góloch Sučiča vyhrali 2:0. O výsledku rozhodlo druhé dejstvo. To Havrani vyhrali 4:1, keď hetrik zaznamenal počas tejto tretiny Habda a jedným gólom prispel opäť Sučič. Ten sa presadil aj v záverečnom dejstve a celkovo strelil v zápase štyri góly. Havrani tak vyhrali 7:2.

Góly: 06:27 Sučič Sebastián (Škrabák Kristián), 16:45 Sučič Sebastián (Niepel Martin, Škrabák Kristián), 20:12 Habda Leo(Ďuriš Branislav), 27:28 Habda Leo (Smetana Adam), 34:09 Sučič Sebstián, 38:50 Habda Leo, 54:10 Sučič Sebastián(Škrabák Kristián) OS1, – 36:25 Kobzáni Krištof (Valovič Gabriel, Kollár Michael), 58:57 Cabadaj Patrik (Valovič Gabriel)

Zostava HK Havrani: Sedláček Jakub – Ondria Daniel, Ďuriš Branislav, Poláčik Martin, Habda Leo, Smetana Adam – Balek Tobias, Škrabák Kristián, Beňák Simon, Imriška Samuel, Močko Simon – Niepel Martin, Sučič Sebastán, Trokan Sebastán