Hokej: Košice naložili Havranom sedem gólov

Piešťanskí hokejisti cestovali v piatok 5. decembra na na východ Slovenska do Košíc. V predmikulášskom dueli dostali Havrani pre nich nie zrovna najpríjemnejšiu nádielku, keď prehrali 1:7. Najbližšie privítajú v nedeľu Havrani na domácom ľade Banskú Bystricu.

hokej havrani kosiceIlustr foto: Laco Duračka

mikulas

Východniari rozhodli duel  už v prvej tretine. Vedenia sa ujali v ôsmej minúte zásluhou Martina Štrbáka. V trinástej minúte zvyšoval Richard Jenčík a niečo viac ako o minútu už bol vďaka Jiřímu Bicekovi rozdiel trojgólový.

V druhej tretine Košičania pokračovali vo zvyšovaní svojho náskoku.  Po góloch Petra Bartoša a Mareka Bartánusa videli domáci v 34. minúte už 5:0. O dve minúty sa podarilo opticky upraviť výsledok Tomášovi Klempovi. Stav bol 5:1 v prospech domácich.

V poslednej tretine pridali Košičania ešte dva góly z hokejok Jakuba Suju a Jiřího Biceka a tak bol definitívny výsledok 7:1 v ich prospech.