Hokej: Havrani podľahli doma Banskej Bystrici

V nedeľu 7. decembra privítali hokejisti ŠHK37 Piešťany na domácom ľade trojku priebežnej extraligovej tabuľky  HC 05 Banská Bystrica. Havrani podobne ako v piatok v Košiciach na klub z čela extraligy nestačili. Po tretinách 0:1, 1:3 a 1:2, prehrali 2:6.

hokej pn bbIlustr. foto: Laco Duračka

trhy2-67

Úvodný gól stretnutia dali hostia 5 sekúnd pred naplnením piatej minúty sa presadil Patrick White. Ten istý hráč zvyšoval na 0:2 v dvadsiatejôsmej minúte. O necelé dve minúty strelil gól Lukáš Handlovský a bolo 0:3. Havrani sa prvý raz presadili v tridsiatejpiatej minúte, keď na 1:3 znižoval Michal Toman. Minútu pred koncom druhej tretiny však po druhý raz v zápase udrel  Lukáš Handlovský. V poslednej tretine sa zvyšovali za hostí Kafka a Kytnár, a tak bol stav duelu už 1:6. Dve a pol minúty pred koncom stretnutia znížil Filip Hudec na 2:6 a dal tak gólovú bodku zápasu.