Hokej: Havrani zdolali doposiaľ neporazený Zvolen

V nedeľu 21. októbra cestovali hokejisti ŠHK 37 Piešťany do Zvolena, ktorý doposiaľ v aktuálnom ročníku extraligy neprehral. Piešťanci so Zvolenčanmi prehrali doma len tesne, a tak  verili v dobrý výsledok aj na ich ľade. Sen sa stal realitou a Havrani vyhrali vyrovnaný súboj po samostatných nájazdoch.

V prvej tretine sa viac darilo domácim. Zvolenčania sa ujali vedenia v šiestej minúte, keď sa presadil Tomáš Méry. V sedemnástej minúte zvýšil na 2:0 Peter Hraško. V ďalších dvoch tretinách sa presadili aj Piešťanci. Skóre vyrovnali bratia Ručkayovci. Najskôr v 34. minúte skóroval Henrich a potom v 45. Jakub. Zápas skončil v riadnom hracom čase 2:2.  V predĺženie nevyužilo žiadne mužstvo, preto rozhodovali samostatné nájazdy. V nich  skóroval v tretej sérii iba Samir Saliji. Havrani tak výhrou 3:2 ukončili neporaziteľnosť Zvolena.