Hokej: Havrani vyrovnali semifinálovú sériu s Košicami na 1:1

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany predviedli v druhom semifinálovom stretnutí s HC Košice, že aj oni vedia dávať góly. Východniarom nasúkali v prvej tretine 4, čo sa ukázalo ako rozhodujúce. Podporou pre Havranov bol aj fanklub, ktorý pricestoval na druhý zápas na východ Slovenska.

_mg_5688[1]

V prvej tretine pálili Piešťanci zo všetkých pozícií a vyhrali ju 4:1. V druhej bolo skóre nerozhodné 1:1. V tretej sa Košičanom podarilo znížiť na 3:5, avšak to bolo z ich strany všetko. Ďalší duel je na pláne v piatok 28. marca v Piešťancoh

HC Košice – ŠHK37 Piešťany
3:5
(1:4,1:1,1:0)

Góly

04:14 Hamrák Matej (Bučka Tomáš)
11:40 Holovič Marcel (Chylo Martin, Stupka Václav)
14:44 Chylo Martin (Stupka Václav, Holovič Marcel)
15:12 Hrnka Tomáš (Bartánus Marek, Bicek Jiří)
18:04 Lušňák Patrik (Peško Michal, Drgoň Adam)
32:23 Spilar Gabriel (Bartoš Peter, Jenčík Richard)
33:35 Škadra Martin (Hamrák Matej)
41:17 Bartoš Peter (Jenčík Richard, Spilár Gabriel)

Divákov: 3311

Zostava HC Košice:

Brankár:
Staňa Rastislav 18:04 Hylák Alexandr
Obrancovia:
Kolba Marek, Klouček Tomáš, Černák Erik, Štrbák Martin, Cebák Juraj, Deyl Radek, Macejko Miroslav, Šeda Michal
Útočníci:
Bicek Jiří, Hrnka Tomáš, Bartánus Marek – Spilár Gabriel, Bartoš Peter, Jenčík Richard – Skalický Pavol, Češík Matej, Jokeľ Oliver – Hinďoš Matej, Chovan Matúš, Boltun Peter

Zostava ŠHK 37 Piešťany:

Brankári:
Šúrek Martin
Obrancovia:
Filip Richard, Drgoň Adam, Brňák Tomáš, Rais Matúš, Bučka Tomáš, Škadra Martin, Cuník Matej, Hruška Antonín
Útočníci:
Lušňák Patrik, Peško Michal, Saliji Samir – Nemec Vladimír, Mišura Matej, Melichárek Tibor – Románek Ján, Hamrák Matúš, Haring Jozef – Stupka Václav, Holovič Marcel, Chylo Martin