Hokej: Havrani si zmerali sily s Novými Zámkami

Žiacka a dorastenecká hokejová súťaž pokračovala počas uplynulého víkendu ďalším kolom, kde si hokejky a svoje hokejové zručnosti piešťanské družstvá zmerali s Novými Zámkami. Siedmaci HK Havrani síce prehrali, ale ostatné kategórie potvrdili stúpajúcu formu. Dorastenci v sobotu triumfovali v Zámkoch, ale na Topoľčany v nedeľu nestačili.

6. ŠHT

HK Havrani Piešťany – MHC Nové Zámky 8:6 ( Ďuriš 5, Smetana 2, Beňák )

Teší nás ďalšie víťazstvo. Rodilo sa ťažko. Hráči podali dobrý výkon, ale musíme popracovať na chybách, po ktorých sme inkasovali góly. Každý hráč odohral zápas v rámci svojich možností.

7. ŠHT

MHC Nové Zámky – HK Havrani Piešťany 10:3 (Putera, Konček, Rehák)

Súper v úvodnej tretine z množstva ponúknutých šancí využil štyri a nám sa podarilo skórovať raz. V tomto duchu sa niesol aj zvyšok duelu. Napriek našej enormnej snahe a bojovnosti sme s domácimi nedokázali držať krok a podľahli sme im.

8. ŠHT

MHC Nové Zámky – HK Havrani Piešťany 2:6 (Klapica 3, Rabatin, Klapicová, Husár)

V súboji s domácimi sme zvládli úvodnú tretinu v pomerne 0:2. V druhej časti sme pokračovali v dobrom výkone a využili sme ponúknuté príležitosti a odskočili na 0:5
Za tohto stavu sme kontrolovali hru a napokon zaslúžene zvíťazili.

1. liga dorastu-nadstavba

MHC Nové Zámky – HK Havrani Piešťany 1:3 (Vrábel, Ščepko, Ukuš)

Chlapci plnili naše pokyny a isto rolu zohralo aj súperove podcenenie nás.Avšak nič to nemení na zaslúženej výhre,ktorá nás nesmierne teší.Ideme skromne tvrdou prácou ďaľej.Ďakujem za výkon!

HC Topoľčany – HK Havrani Piešťany 8:4 (Valo 2, Rychtárik M., Juraj)

So súperom sme stíhali len polovicu zápasu a to je na výhru a body málo. Súper zvíťazil, lebo viac chcel.