Úvod Novinky Hokej: Havrani si zmerali sily s Novými Zámkami

Hokej: Havrani si zmerali sily s Novými Zámkami

Mlyny

Žiacka a dorastenecká hokejová súťaž pokračovala počas uplynulého víkendu ďalším kolom, kde si hokejky a svoje hokejové zručnosti piešťanské družstvá zmerali s Novými Zámkami. Siedmaci HK Havrani síce prehrali, ale ostatné kategórie potvrdili stúpajúcu formu. Dorastenci v sobotu triumfovali v Zámkoch, ale na Topoľčany v nedeľu nestačili.

6. ŠHT

HK Havrani Piešťany – MHC Nové Zámky 8:6 ( Ďuriš 5, Smetana 2, Beňák )

Lenna prijimanie
Lenna rucne vysivane saty

Teší nás ďalšie víťazstvo. Rodilo sa ťažko. Hráči podali dobrý výkon, ale musíme popracovať na chybách, po ktorých sme inkasovali góly. Každý hráč odohral zápas v rámci svojich možností.

7. ŠHT

MHC Nové Zámky – HK Havrani Piešťany 10:3 (Putera, Konček, Rehák)

Súper v úvodnej tretine z množstva ponúknutých šancí využil štyri a nám sa podarilo skórovať raz. V tomto duchu sa niesol aj zvyšok duelu. Napriek našej enormnej snahe a bojovnosti sme s domácimi nedokázali držať krok a podľahli sme im.

8. ŠHT

MHC Nové Zámky – HK Havrani Piešťany 2:6 (Klapica 3, Rabatin, Klapicová, Husár)

V súboji s domácimi sme zvládli úvodnú tretinu v pomerne 0:2. V druhej časti sme pokračovali v dobrom výkone a využili sme ponúknuté príležitosti a odskočili na 0:5
Za tohto stavu sme kontrolovali hru a napokon zaslúžene zvíťazili.

1. liga dorastu-nadstavba

MHC Nové Zámky – HK Havrani Piešťany 1:3 (Vrábel, Ščepko, Ukuš)

Chlapci plnili naše pokyny a isto rolu zohralo aj súperove podcenenie nás.Avšak nič to nemení na zaslúženej výhre,ktorá nás nesmierne teší.Ideme skromne tvrdou prácou ďaľej.Ďakujem za výkon!

HC Topoľčany – HK Havrani Piešťany 8:4 (Valo 2, Rychtárik M., Juraj)

So súperom sme stíhali len polovicu zápasu a to je na výhru a body málo. Súper zvíťazil, lebo viac chcel.