Hokej: Havrani si zmerali sily s HOBA z Dúbravky

Vo víkendovom kole žiackych súťaží si HK Havrani Piešťany skrížili hokejky s rovesníkmi z bratislavskej Dúbravky-HOBOU. Šiestaci a ôsmaci hrali u súpera a lepšie sa darilo šiestakom, ktorí síce prehrali na tretiny 4:2,ale svojím výkonom potvrdili stúpajúcu formu. Ôsmaci výkonom podľa slov trénera sklamali. Siedmaci podali najlepší výkon v sezóne so silným súperom na tretiny remizovali a v zápase deviatakov nebol prítomný zdravotník, tak sa zápas neodohral. Jedno družstvo piatakov vyhralo, druhé na súpera nestačilo. Najmenší prípravkári sa zúčastnili prvého kola Krajského pohára TTSK, kde obsadili druhé miesto po veľmi dobrých výkonoch.

9.HT

Zápas sa neodohral, pre neskorý príchod zdravotníka.

8.HT

HOBA Bratislava – HK Havrani Piešťany 9:2 (Strečanský, Kučiak)

V zápase sme robili množstvo nepochopiteľných taktických chýb, z čoho sme dostávali góly. V ofenzívnej časti sme hrali bez kombinácie a tak nás súper dokázal poľahky eliminovať a dovolil nam skórovať iba dva krát.

7.HT

HK Havrani Piešťany – HOBA Bratislava 3:3 na tretiny (Jakovlev, Pavliš, Chippa)

Zápas by som rozdelil na dve časti. Prvú a tretiu tretinu, kde to bol asi najlepší tímový výkon v sezóne. A na druhu tretinu, kde sme zas boli nekoncentrovaní. Ďakujem chlapcom za bojovnosť a za veľké množstvo zblokovanych striel. Takto musíme hrať.

6.HT

HOBA Bratislava – HK Havrani Piešťany 4:2 na tretiny (Rusnak 2,Telenický 2)

Zápas mal z našej strany gradujúcu výkonnosť. Začali sme slabšie,ale od tretiny k tretine sa naša hra zlepšovala. Zápas bol vyrovnaný, ale súper spravil menej chýb.

5.HT

HK Havrani Piešťany zelení-HK Levice 5:1 na tretiny (Vydarený 2,Jurika 2,Kališ,Bartoš,Ferkodič)

Boli sme lepším mužstvom a zaslúžene sme zvíťazili.Samozrejme vždy sa dá hrať ešte lepšie.

5.HT

HK Levice – HK Havrani Piešťany bieli- 4:0 na tretiny (Markovič Kristián, Bielik)

Dnes sme videli vyrovnaný zápas s úspešnejšim koncom pre súpera.

Prípravka 012

Žiaci druháci a mladší,doplnení o hráčov z Nového Mesta nad Váhom sa zúčastnili prvého kola Krajského pohára TTSK,kde obsadili po výhre nad Trnavou,Senicou a prehre s domácou Skalicou ,veľmi pekné druhé miesto a deti odchádzali zo zápasov spokojní so svojimi výkonmi a gólmi v súperovej sieti.Tréneri zhodnotili turnaj veľmi kladne a chlapcov za výkony pochválili a povzbudili do ďaľšej práce.

Mgr. Radoslav Kolník Foto: HK Havrani