Úvod Šport Hokej: Havrani si zahrali derby zápasy s Trnavovu

Hokej: Havrani si zahrali derby zápasy s Trnavovu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Susedské derby s Trnavou prinieslo ďalšie kolo žiackych hokejových súťaží počas prvého februárového víkendu. Siedmaci a ôsmaci ťahali za kratší koniec a prehrali mysql toad 다운로드. Družstvo šiestakov dokázalo potešiť vonku u súpera a v Trnave triumfovalo pomerne vysokým rozdielom.
Dorastenci predviedli zaujímavý zápas v sobotu, ktorý sa divákom určite musel páčiť a zvíťazili po samostatných nájazdoch nad Novými Zámkami nwc 2.75a 다운로드. V nedeľu s Topoľčanmi to bol o stupeň rýchlejší a kvalitnejší hokej, k čomu prispeli obe mužstvá výbornými výkonmi.
 
6 Aura Sync Download. ŠHT

HK Gladiators Trnava – HK Havrani Piešťany 5:9 ( Habda 4, Ondria 2, Poláčik 2, Ďuriš )

Do zápasu hráči išli nabudení a odhodlaní, ale prvá tretina nebola podľa našich predstáv 엘리전스 다운로드. Od druhej tretiny sme zlepšili pohyb a postupne sa začal prejavovať rozdiel medzi nami a súperom, ktorý nastúpil len s desiatimi korčuliarmi.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
 
 
7 나비스웍스 다운로드. ŠHT
 

HK Havrani Piešťany – HK Gladiators Trnava 3:7 (Skaličan 2, F. Močko)

Hoci sme sa ujali vedenia a prvú tretinu zvládli s vyrovnaným skóre v ďalšom priebehu sme ťahali za kratší koniec Final Cut Pro for free. Vývoj stretnutia výrazne poznačili aj zranenia našich hráčov, keď sme v závere dohrávali len s ôsmimi korčuliarmi. Napriek prehre si pochvalu za predvedený výkon zaslúži brankár Ferkodič, ktorý nás dlho držal v hre o lepší výsledok a dvojgólový Skaličan 갱비스트 무료 다운로드.

 
 
 
8 EuroTruck Korea Map. ŠHT
 

HK Havrani – HK Gladiators Trnava 1:5 (Končír)

Úvodná tretina z našej strany nebola zlá, no znova sme doplatili na slabú efektivitu v koncovke 맥os 모하비 다운로드. Súper rozhodol o svojom zaslúženom víťazstve šnúrou štyroch gólov v priebehu druhej tretiny. Dvadsať minút kvalitnej hry nám na lepší výsledok nestačilo von Mark.

 
 
 
1.liga dorastu
 
HK Havrani Piešťany – HC Nové Zámky 6:5 p s.n. (Juraj 2, Chmelo, Gono, Ďuriš, Sapák)
 
Chlapcov sme namotivovali na výborný vydarený úvod,po ktorom nastal útlm a súper sa dostal do vedenia.Trpezlivou a poctivou hrou sme v závere zaslúžene vyrovnali a nájazdy sú už len lotéria. Zápas sa divákom musel páčiť. Menej už nám trénerom;-).
 
 
HK Havrani Piešťany-HC Topoľčany 2:3 pp.(Juraj, Chmelo)
 
Družstvo fungovalo ako jeden tím a celý víkend pracovalo podľa mojich predstáv. Chlapcom musím poďakovať za výkon a verím,že aj v ďaľších zápasoch budú hrať s takouto chuťou.Chlapci hokejovo napredujú,čo bol náš cieľ a veľmi nás to teší.
 
 
Radoslav Kolník – šeftréner,HK HAVRANI Piešťany
Ilustr. foto: -pb-
REKLAMA