Úvod Novinky Basketbal: Čajky hostia v extraligovom šlágri Ružomberok

Basketbal: Čajky hostia v extraligovom šlágri Ružomberok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Netradične v utorok je na programe extraligový šláger tretieho kola nadstavbovej časti 1. – 4. Piešťanské Čajky 5. februára o 18:00 h v Diplomat aréne privítajú doposiaľ neporazeného lídra tabuľky MBK Ružomberok Konosba.

V doterajšom priebehu extraligovej sezóny sa Čajky s Ružomberkom stretli dvakrát v základnej časti 안아보자 다운로드. Najskôr doma vo vyrovnanom stretnutí na Liptáčky nestačili a prehrali tesne 57:59, v odvete v Koniarni sa im zápas nevydaril a Ružomberok jednoznačne zvíťazil 87:64 Cine 21 movie download. „Nemôžeme očakávať nič iné, len náročný zápas. Vieme aké sú silné stránky súpera a musíme si dať pozor na každú jednu hráčku. Ružomberok má tento rok silné družstvo, o čom svedčia ich výsledky v extralige i v Eurocupe,“ uviedol tréner Čajok Richard Kucsa vm player 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Očakáva sa búrlivá kulisa

Stretnutia Piešťan s Ružomberkom bývajú tradične divácky veľmi atraktívne a aj zajtra budú potrebovať piešťanské basketbalistky podporu svojich verných fanúšikov Download Android bitmap. „V tomto zápase sa pokúsime prekvapiť favorita a budeme sa spoliehať na domáce publikum, ktoré verím, že vytvorí dobrú atmosféru,“doplnil pred zajtrajším zápasom R 폰으로 다운로드. Kucsa.

Stretnutie sa malo pôvodne hrať v sobotu 2. februára, kvôli povinnostiam Ružomberka v Európskom pohári FIBA sa však kluby dohodli na utorkovej dohrávke 신세기 에반게리온 다운로드. Ružomberčanky minulý štvrtok prehrali v odvetnom stretnutí 2. kola vyraďovacej časti Eurocupu na palubovke francúzskeho tímu Tarbes Gespe Bigorre 48:62 (21:38) a keďže v prvom stretnutí zvíťazili doma len o tri body 68:65, prehra o 14 bodov v odvete pre nich znamená koniec v súťaži Drastic Pokémon Heartgold.

TS Piešťanské Čajky

REKLAMA