Hokej: Havrani rozhodli o víťazstve v Žiline za 13 minút

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany cestovali v nedeľu 25. novembra v 24. kole extraligy do Žiliny. O ich víťazstve rozhodlo úvodných 13 minút duelu. V čase 12:16 už viedli o štyri góly. Zápas napokon skončil 2:5.

[singlepic id=36077 w=550 h= float=center]

Úvodný gól zápasu strelil Marek Lisoň na konci tretej minúty. V polovici šiestej vďaka tomu istému hráčovi videli Havrani o dva góly. Na začiatku ôsmej minúty sa presadil Henrich Ručkay a bolo 0:3. V čase 12:16 skóroval Václav Stupka a piešťanský uragán už viedol 0:4.  Dve minúty pred koncom tretiny znížili domáci počas presilovky na 1:4. Strelcom bol Vladimír Škoda.

V druhej tretine museli diváci čakať na gól až do jej záveru, keď domáci využili ďalšiu presilovku a upravili na 2:4. V poslednej tretine sa v čase 47:24 presadil Tibor Melichárek a opäť zvýšil náskok Havranov. Ďalší gól už nepadol a  po výsledku 2:5 si Piešťanci odniesli domov tri body. V extraligovej tabuľke sú so zápasom k dobru na treťom nieste za Zvolenom a Nitrou.