Hokej: Havrani prekvapili Košice, Pašek opäť s hetrikom

Úradujúcim majstrom strelili hokejisti z Piešťan päť gólov. O vysoký rozdiel 1:5 sa v nedeľu v Košiciach postaral aj Dušan Pašek, ktorý ešte na začiatku sezóny hral za domácich. V drese „havranov“ je to už jeho druhý hetrik.

pasek

Ilustr. foto: Laco Duračka

kia akcia

Možno aj preto fanúšikovia v košickej Steel aréne skandovali jeho meno. Prvýkrát sa presadil v tretej minúte. Jeho gól však bol už druhým v domácej bráne. Tesne po štarte zápasu sa totiž strelecky presadil Rastislav Konečný. Dvojgólový rozdiel síce ešte v prvej tretine znížil Matej Češík, ale išlo o jedinú úspešný výstrel Košičanov v celom zápase. V druhej tretine strelil Dušan Pašek dva góly počas necelej minúty. V poslednej časti zápasu zvýšil na konečných 1:5 Tibor Kutálek.

Ďalší úspech si na svoje konto pripísali „havrani“ v piatok 10. októbra, keď vyhrali nad Nitrou po nájazdoch 5:4. O rozhodujúci samostatný nájazd sa postaral Tibor Kutálek.

(red) foto: Laco Duračka