Hokej: Havrani prehrali v Bystrici

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany včera (29.11.) po nemasnom neslanom výkone zdolali doma dvadsiatku 2:1 a dnes cestovali do Banskej Bystrice. Tej stačil na víťazstvo nad Havranmi jediný gól.

Prvý a zároveň aj posledný gól duelu padol na konci dvanástej minúty prvej tretiny. Michal Handzuš si nakorčuľoval za bránu, odkiaľ nádhernou prihrávkou našiel Mária Luntera a ten nedal Tomekovi žiadnu šancu. Ďalej bolo prvé dejstvo vyrovnané, ale útočníci sa nevedeli presadiť.

V druhá tretina vyšla lepšie Bystričnaom, boli aktívnejší, mali k dispozícii dve presilovky, ale gól nedali. V tretej tretine boli strelecky aktívnejší hostia, napriek tomu, že hrali trikrát v oslabení a na záver dokonca o dvoch hráčov. Gól však nestrelili a tak Banská Bystrica vyhrala futbalovo 1:0.

V nedeľu 2. decembra privítajú Piešťanci na domácom ľade Nitru, ktorá v minulom kole vyhrala vo Zvolene.

Autor: db Ilustračné foto: T. Hudcovič