Hokej: Havrani odštartovali ligové súťaže. Na Nitru nestačili

Počas uplynulého víkendu odštartovali žiacke ligové súťaže. Hokejisti HK Havrani si v prvom kole zmerali sily s favorizovanou Nitrou. Ťahali za kratší koniec, avšak ukázali bojovnosť a hokejové srdce. Hlavne siedmaci boli kvalitnému mužstvu vyrovnaným súperom. Kadeti hrali v Bratislave s Hobou.

Ilustr. foto

5. ročník

HK Havrani Piešťany – MMHK Nitra 4:9 (Mišík Michal 3, Jedlička)

Prvá tretina nám nevyšla podľa predstáv a bolo vidieť, že Nitra je lepšia, ale v druhej a tretej tretine sa hra vyrovnala. Po strelení nášho prvého gólu  chlapci ožili a odmakali zápas až do konca.

7. ročník

HK Havrani Piešťany – MMHK Nitra 4:5 (Sučič 2, Ďuriš, Habda)

Od začiatku zápasu sa hral výborný hokej až do konca. Nás mrzí len, že súper využil o jednu chybu najviac ako my. Hráči bojovali až do konca. Nemáme sa za čo hanbiť.

8. ročník

MMHK Nitra – HK Havrani 34:0

Domáci od úvodu stretnutia herne dominovali a postupne zvyšovali svoje vedenie až konečných 34:0. Napriek snahe a bojovnosti sme za súperom vo všetkých činnostiach výrazne zostávali, čo sa napokon prejavilo aj vo výsledku.

1. liga kadetov

HK BRATISLAVA – HK HAVRANI Piešťany 2:5 (Tomášik, Masár)

Napriek streleckej prevahe sme súpera nepúšťali do jednoznačných streleckých pozícií a celý zápas sa nám darilo hrať o body. V závere zápasu za stavu 2:4 sme sa pokúsili
o vyrovnanie hrou bez brankára. Po jeden a pol minútovom tlaku sa nám skórovať nepodarilo, naopak súper strelou do prázdnej brány upravil skóre na konečných 2:5. Chlapci predviedli zlepšený výkon v porovnaní s prípravnými zápasmi.