Hokej: Havrani hrali s Partizánskym vyrovnané partie

V žiackych zápasoch boli súpermi hokejistov Piešťan počas posledného januárového víkendu rovesníci z Partizánskeho. Havrani odohrali vyrovnané zápasy, kde siedmaci a ôsmaci po tuhom boji tesne prehrali a šiestaci zvíťazili najtesnejším rozdielom. V prvej lige dorastu si pripísali chlapci cenné víťazstvo s Partizánskym v sobotu, avšak v nedeľu s Dubnicou už na to nedokázali nadviazať a vysoko prehrali.

6. ŠHT

HK Havrani Piešťany – HK Iskra Partizánske 7:6 ( Habda 5, Ďuriš, Smetana )

Zápas bol od začiatku vyrovnaný. Chvíľu sme mali navrch my a chvíľu súper. Hráči bojovali za každého stavu a to sa nám vyplatilo.

7. ŠHT

HK Iskra Partizánske – HK Havrani Piešťany 4:2 (Kolárik, Rehák)

Z našej strany to bol zatiaľ najlepší zápas. Vďaka obrovskej bojovnosti, nasadeniu obetavosti a výbornému výkonu brankára Petráša sme do 45. minúty viedli 1:0, avšak v závere chlapcom dochádzali sily, čo súper dokonale využil na zvrat v stretnutí a štyrmi gólmi rozhodol o svojom víťazstve.

8. ŠHT

HK Iskra Partizánske – HK Havrani Piešťany 3:2 (Klapica, Klapicová)

Stretnutie bolo od začiatku veľmi vyrovnané. Nám sa, žiaľ, nepodarilo premeniť stopercentné šance, čo súper potrestal dvomi gólmi. Do zápasu nás vrátil kontaktný gól Klapicu v úvode druhej tretiny. V závere sme siahali na víťazstvo. O body nás napokon pripravila nediscilpinovanosť, slabá efektivita i kontroverzné verdikty rozhodcov.

1. liga dorastu

HK Havrani Piešťany – HK Iskra Partizánske 5:2 (Hussein 2, Kalnický, Gono, Ďuriš)

Za bojovnosť a nasadenie sme boli odmenení víťazstvom.Chlapci sa zomkli a bojovali jeden za druhého. Bol to tímový výkon.

HK Havrani Piešťany – HK Dubnica nad Váhom 0:9

Veľmi slabý odovzdaný výkon nemohol inak skončiť ako debaklom. Jedine brankárka Rišianová podala optimálny výkon.

Ďalšia séria prehier štvrtákov za nami

Prípravka 4

Poslednú januárovú sobotu (26.1.2019) sa tím štvrtáckych Havranov presunul po zasnežených kľukatých cestách na senický zimný štadión, kde si Piešťanci prišli po ďalší výprask.

Turnaj bol za účasti nasledovných 4 tímov: HK Havrani Piešťany, HK 91 Senica, HKL Bratislava, MHKM Skalica. Po faule na skalického hráča sme hneď v prvom zápase prišli o jedného hráča a tak sa pasovali so súperom iba 7 Havrani až do konca turnaja.

Našim chlapcom sa žiaľ nepodarilo zdolať žiadneho súpera a vo všetkých štyroch zápasoch vysoko prehrali. Hoci v prvom zápase začali pekne a niekoľko minút viedli 2:0. Silno potrebujeme popracovať na prihrávkach, obrane i útokoch. Sledovať hru súpera, puk i spoluhráčov.