Úvod Novinky Športovci prezradili čo im šport dal, ale i čo im vzal

Športovci prezradili čo im šport dal, ale i čo im vzal

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Asociácia športových klubov zorganizovala v pondelok 21. januára ďalší, v poradí už tretí odborný seminár, tento raz na tému „Čo mi šport dal a čo mi šport vzal“ 프렌즈 전시즌 다운로드. Seminár mal formu diskusie s bývalými úspešnými reprezentantmi našej krajiny, ktorú moderoval Andrej Bartáloš pôsobiaci v RTVS.

V príjemnej atmosfére sa mohli všetci návštevníci dozvedieť veľa zaujímavého od našich najúspešnejších športovcov Download avplayer. Medzi pozvanými boli Dušan Milo, bývalý hokejový reprezentant, ktorý sa preslávil mnohými úspechmi, medzi ktorými sa vyníma titul majstra sveta z roku 2002, ale aj bronzová medaila z roku 2003 패션시티 mr 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pozvanie organizátorov prijali i Marta Brliťová (basketbal, viacnásobná medailistka SR, reprezentantka SR), Martina Hrdinová (plávanie, mnohonásobná majsterka SR a držiteľka 9 slovenských rekordov v rôznych vekových kategóriách, aktuálne trénerka ŠPK Kúpele Piešťany a viceprezidentka AŠK PN), Róbert Erban (kanoistika, momentálne tréner v klube rýchlostnej kanoistiky Kajak-Kanoe Piešťany, štartoval na štyroch olympijských hrách, kde získal dva krát štvrté miesto, získal viaceré úspechy na svetových šampionátoch v podobe bronzu, striebra a zlata zo Záhrebu 2005 v K4; na Majstrovstvách Európy v Poznani 2005 získal zlato a striebro v K4, v Račiciach (2006) – zlato v K4 na 500 a 1000 m), Libor Charfreitag (slovenský kladivár, na Olympijských hrách v Aténach 2004 skončil na siedmom mieste, v roku 2005 na svetovom šampionáte v Helsinkách skončil na deviatom mieste; po bronze na Majstrovstvách sveta v atletike 2007 v Osake získal na Majstrovstvách Európy v atletike 2010 v Barcelone zlatú medailu) a Marcela Erbanová (kanoistika, momentálne trénerka v klube rýchlostnej kanoistiky Kajak-Kanoe Piešťany, dosiahla veľa úspechov, ktorými sú najmä 5 해피 메리 다운로드. miesto v K1 na OH Atény, účasť na OH v Sydney, účasti na MS a ME, tituly majsterky SR). Špeciálnym hosťom večera bol primátor mesta Piešťany Peter Jančovič, rovnako úspešný športovec v atletike Markdown Editor.

Športovci rozprávali nielen o športe, ale aj o prístupe k športu, čo je to profesionálny šport, ako zvládali počas svojej kariéry stres, ako sa pozerajú na momentálnu situáciu v športe, ako vnímajú mladých športovcov a ako sa pripravovali na život po profesionálnej kariére hand simulator 다운로드. Tiež prezradili, či pri pohľade do minulosti by počas svojej športovej kariéry spravili niečo inak, resp. niečo zmenili. „Napokon aj dve hodiny boli málo, a to nás len utvrdilo v tom, že takéto stretnutia majú obrovský zmysel,“ konštatoval Peter Bohuš, prezident AŠK PN pads 9.3 다운로드.

Na záver večera Asociácia športových klubov Piešťany pripravila pre všetkých prítomných podpisové karty prítomných úspešných športovcov ako spomienku pre návštevníkov na toto vzácne stretnutie 사랑의 불시착 1화 다운로드.

TS AŠK PN/red Foto: Martin Ričány

REKLAMA