Connect with us

Šport

Havrani dnes a zajtra hrajú doma, očakávajú podporu fanúšikov

Published

on

Reklama

Po víkendových súbojoch v Košiciach sa štvrťfinálová séria play-off hokejovej Tipsport extraligy medzi mužstvami ŠHK 37 Piešťany a HC Košice presúva za stavu 1:1 do Piešťan. Havrani budú mať už dnes, v stredu 4. a štvrtok 5. marca výhodu domáceho prostredia. V oba dni začínajú zápasy zhodne o 17:00 hod.

foto_31306_20150228_231745_small

Reklama

Piešťanským hokejistom sa v sobotu podarilo košických oceliarov zaskočiť a porazili ich 3:1. Druhý zápas sa havranom až tak nevydaril a prehrali 2:5. Štvrťfinálová séria sa teraz presúva do Piešťan, kde havrani budú chcieť určite uspieť a využiť výhodu domáceho prostredia. S čím Piešťanci vstupujú do nasledujúcich zápasov nám prezradil tréner ŠHK 37 Leo Gudas. „Na domáce súboje sa veľmi tešíme. Budeme chcieť opäť produkovať hokej, ktorý je našou doménou. Z našej strany teda nie je dôvod ohľadom taktiky nič meniť.“

Z hráčskeho kádra očakávania pred tretím a štvrtým stretnutím zhrnul útočník Marcel Holovič. „Séria sa sťahuje k nám a chceme opäť vyhrať minimálne jeden zápas. Pevne verím, že sa nám to podarí a spravíme pre to všetko.“

Reklama

V stredu taktiež odohrajú o 11:30 h dôležitý zápas aj dorastenci ŠHK 37. Tí hrajú finále prvej ligy proti Trnave, s ktorou prehrávajú 0:2 na zápasy.

„Radi by sme pozvali všetkých fanúšikov piešťanského hokeja, aby prišli do Easton arény podporiť či už mužov, tak aj dorastencov. Oba tímy hrajú veľmi dôležité zápasy a určite sa potešia veľkej fanúšikovskej podpore, ktorá ich poženie za víťazstvom,“ pozval Piešťancov na hokej tlačový hovorca ŠHK 37 Tomáš Horký.

Zdroj: TS – ŠHK 37 Piešťany, ilustr. foto: J. Laifer

Populárne články