Úvod Šport Hádzanárom chýba hala. Chcú plážové ihrisko

Hádzanárom chýba hala. Chcú plážové ihrisko

Na niekdajšie úspechy piešťanskej hádzanej nadväzuje Beach Handball Club. Jeho členovia nemajú kde trénovať, preto plánujú postaviť profesionálne ihrisko oz report.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Náklady na výstavbu vyčíslili na necelých 7-tisíc eur body has returned. S prosbou o pomoc sa obrátili na radnicu a so žiadosťou o dotáciu oslovia aj mestských poslancov. „Ak nám dá zastupiteľstvo finančnú podporu, ktorú sme žiadali v projekte, výstavba by mohla začať v strede mája, trvala by maximálne dva týždne, takže koncom mája by už ihrisko mohlo eventuálne fungovať,“ povedal Denis Drahovský z Beach Handball Club Piešťany Eclipse sts.

V spolupráci s primátorom Remom Cicuttom a vedúcou odboru správy mestského úradu Evou Pobjeckou vybrali najvhodnejšiu lokalitu Ied the singer. Podľa projektu bude ihrisko stáť pri bufete na Lodenici.

Okrem pravidelných tréningov plážovej hádzanej, volejbalu a futbalu, tam chcú organizovať aj medzinárodné turnaje profesionálnej európskej ligy King of Fine Gems.

REKLAMA

„Momentálne chodíme trénovať do Modry, kde sú vybudované dve profi ihriská a trénujeme na Tenspe za zimným štadiónom na volejbalovom ihrisku, ale podmienky, tam sú pre nás nevyhovujúce Download the coward pedal 2. Ihrisko je o dosť menšie, nie sú tam vytvorené čiary ani mantinely, ale pokiaľ chceme dosahovať dobré výsledky, musíme bojovať a snažiť sa aj v takýchto podmienkach,“ vysvetlil Denis Drahovský 묵향 31 txt 다운로드.

Beach Handball Club Piešťany získal tento rok vynikajúce druhé miesto medzi 18 družstvami z celého Slovenska, ktoré sa zúčastnili série turnajov v plážovej hádzanej Terraria Mobile. V bodovom hodnotení skončil iba tesne za tímom z Bratislavy. Vďaka tomuto úspechu sa v nasledujúcej sezóne jeho členovia zúčastnia dvoch medzinárodných turnajov v Taliansku a Chorvátsku Sunflower of Detective Conan Flame.

Nadväzujú tak na niekdajšie úspechy piešťanských hádzanárov, ktorí trénovali v Nafukovačke. Od jej zbúrania chýba v Piešťanoch priestor pre halové športy nvda.

Text: Martin Palkovič Foto: Beach Handball Club Piešťany

REKLAMA