Úvod Šport Hádzaná: Posledný nadstavbový zápas extraligy Piešťanci nedohrali

Hádzaná: Posledný nadstavbový zápas extraligy Piešťanci nedohrali

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hádzanári MHK Piešťany nastúpili v stredu 3. apríla o 18:00 h na posledný duel nadstavby proti Považskej Bystrici. Stretnutie však nedohrali 포켓몬스터 하트골드 드라스틱 다운로드. Dôvodom bol výpadok elektrického prúdu. Ten postihol včera podvečer viacero piešťanských ulíc.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Elektrina vypadla v závere prvého polčasu a ani po stanovenej čakacej dobe nenabehla Notosans. Hádzanári tak zápas nedohrali a rozhodcovia ho predčasne ukončili. MHK Piešťany by mali navrhnúť náhradný termín duelu. Keďže však  išlo o posledné kolo nadstavby, ktorého výsledok už nič nemohol ovplyvniť, kluby sa dohodli na platnosti výsledku v čase prerušenia duelu 인텔리j 무료 다운로드. MŠK Považská Bystrica by tak mal vyhrať 14:12 수능 영단어 다운로드. Výsledok však musí ešte schváliť športovo-technická komisia SZH. 

Hádzanárov MHK Piešťany ako nováčika extraligy, ktorý skončil na piatej priečke nadstavbovej časti extraligy, teraz čaká súboj o Ligový pohár 아이리스 17 다운로드. Súpermi Piešťancov budú HK Agro Topoľčany, ŠKP Bratislava a HC Sporta Hlohovec. Diváci sa tak môžu tešiť na viacnásobné susedské derby zápasy so špeciálnym nábojom easeus todo backup.

-th- Ilusr. foto: M. Bučko

REKLAMA